planlekcji4

• Slide_5

LAUREACI XXXII OLIMPIADY WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI BUDOWLANYCH

Opublikowano: czwartek, 18 kwiecień 2019

b_250_0_16777215_00_images_krakowska.u_galeria_2018_OWiUB_etap_centralny_23.jpgW dniach 11-13 kwietnia 2019 r odbył się finał centralny XXXII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. W tym roku rozgrywki odbyły się w Wodzisławiu Śląskim. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Zakliczynie reprezentowali Wojciech Górski oraz Łukasz Ojczyk uczniowie klasy IV TB.

Warto nadmienić, że to już kolejne sukcesy tych uczniów oraz kolejne zdobyte indeksy na uczelnie techniczne. Wojtek i Łukasz zdobyli najwyższe laury zdobywając tytuły laureata i finalisty. Dzięki wspaniałym wynikom Zespół Szkół Ponadgimnazjalny zajął 11 miejsce w Polsce. Najlepszą lokatę w olimpijskich rozgrywkach zajął Wojciech Górski zajmując ósme miejsce w Polsce.

Do zawodów II stopnia (okręgowych) XXXII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych przystąpiło 615 uczniów w 12 okręgach, z czego tylko 80 uczniów zakwalifikowało się do etapu centralnego.

Naszym finalistom dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów. (BZ)

OWiUB_etap_centralny OWiUB_etap_centralny OWiUB_etap_centralny OWiUB_etap_centralny
OWiUB_etap_centralny

Filmy promujące