planlekcji4

 • Slide_1
 • Slide_7
 • Slide_4
 • Slide_3
 • Slide_6
 • Slide_2
 • Slide_5

ZWYCIĘSTWO W KONKURSIE #TuJestUE I WYJAZD DO BRUKSELI UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH

Opublikowano: poniedziałek, 15 kwiecień 2019

ZWYCIĘSTWO W KONKURSIE #TuJestUE I WYJAZD DO BRUKSELI UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCHBartosz Maciaszek i Jakub Tabiś (1LO) laureatami konkursu #TuJestUE - Unia europejska w mojej gminie organizowanego przez Posła do Parlamentu Europejskiego Bogusława Sonika.


Wyjazd do Brukseli laureatów

Około godziny 6.00, 31 marca ruszyliśmy razem z naszymi opiekunami w drogę do stolicy Belgii- Brukseli. Bo długiej i wyczerpującej podróży mogliśmy odpocząć w hotelu, do którego dotarliśmy późnym wieczorem. Rano zadowoleni przeszliśmy ulicami pięknej Brukseli do Parlamentu Europejskiego, gdzie spotkaliśmy się z Panem Bogusławem Sonikiem. Po zwiedzaniu wnętrza parlamentu wraz z salą plenarną, wróciliśmy do autokaru by pojechać do Brugii. Na miejsce dotarliśmy po południu. Poznaliśmy historię i najważniejsze miejsca tego miasta, następnie mieliśmy czas wolny, który spożytkowaliśmy na kupno pamiątek. Późnym po południem wyjechaliśmy z Brugii by udać się na kolację w centrum Brukseli, była to świetna okazja by zobaczyć jedno z najważniejszych miejsc i symbol miasta nocą czyli Grand Place. Naładowani pozytywnymi emocjami wróciliśmy po tym pełnym wrażeń dniu do hotelu, by przygotować się na następny dzień zwiedzania. Kolejnego dnia mogliśmy poznać piękno stolicy i jej najważniejszych punktów m.in: Manneken pis, Pałac Królewski, Katedra św. Michała i św. Guduli i wiele innych. Po całym dniu zwiedzaniu ruszyliśmy w drogę powrotną do Krakowa. Szczęśliwi i z pełnymi folderami zdjęć wróciliśmy 3 kwietnia, o godzinie 13.00 do swoich domów.


Bartosz Maciaszek & Jakub Tabiś

 wyjazd_do_brukseli wyjazd_do_brukseli wyjazd_do_brukseli wyjazd_do_brukseli
 wyjazd_do_brukseli wyjazd_do_brukseli   

Filmy promujące

{nomultithumb}  {nomultithumb}

Nasze dane

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. Józefa Piłsudskiego w Zakliczynie

32-840 Zakliczyn, ul. Grabina 57

telefon/fax: (014) 66 53 409

http://www.zsp-zakliczyn.pl

e-mail: zsz-zakliczyn@wp.pl

Polityka prywatności

 epuap1

bip1

Gdzie jesteśmy?