OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MOTORYZACYJNY

Opublikowano: środa, 17 kwiecień 2019

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MOTORYZACYJNYFinał Eliminacji Powiatowych Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego odbył się 10 kwietnia 2019r. w obiektach Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zakliczynie.

Współorganizatorami turnieju był Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie. Uczestnicy rywalizowali w następujących konkurencjach: test z przepisów ruchu drogowego, test skrzyżowań, test z historii polskiej motoryzacji, jazda sprawnościowa samochodem z tzw. „talerzem Stewarda”, jazda sprawnościowa motorowerem po torze przeszkód, przygotowanie samochodu do jazdy oraz pierwszej pomocy przedmedycznej.

O zwycięstwo walczyło dziewięć trzyosobowych drużyn - pięć reprezentujących miasto Tarnów, cztery Powiat Tarnowski. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie Technikum pojazdów samochodowych: Dawid Sikoń, Wypasek Bartłomiej oraz Patryk Nawalaniec. Zespół z Zakliczyna zajął drugie miejsce. W klasyfikacji drużynowej zwyciężył zespół z ZST w Tarnowie, uczniowie z Zakliczyna zajęli drugie miejsce. (KM)

Telewizja Tarnowska.tv

turniej_motoryzacyjny turniej_motoryzacyjny turniej_motoryzacyjny turniej_motoryzacyjny
turniej_motoryzacyjny turniej_motoryzacyjny