planlekcji4

  • Slide_1
  • Slide_7
  • Slide_4
  • Slide_3
  • Slide_6
  • Slide_2
  • Slide_5

II PIKNIK RODZINNY W ZSP!

Opublikowano: środa, 12 czerwiec 2019

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. J. Piłsudskiego w Zakliczynie to miejsce, w którym dba się nie tylko o wychowanie i kształcenie na wysokim poziomie uczniów, ale również placówka aktywnie działająca w środowisku lokalnym. Integracja rodziców, uczniów i nauczycieli, współpracowników i sympatyków Szkoły stała się pretekstem do zorganizowania w ubiegłym roku I Pikniku Rodzinnego w ZSP.

Pomysłodawczynią przedsięwzięcia była pani Katarzyna Wieczorek, a wspierali ją nauczyciele j. angielskiego. W działania włączyła się duża część Grona Pedagogicznego oraz uczniów. Impreza miała konsolidować środowisko, umożliwić absolwentom powrót do swojej szkoły i promować ją w regionie. W trakcie przygotowań dotarła informacja o chorobie jednego z uczniów, która przewartościowała wcześniejsze założenia. We współpracy ze Szkolnym Kołem „Caritas” zbierano pieniądze na pomoc potrzebującemu.

Sukces ubiegłorocznej imprezy dodał skrzydeł organizatorom i nakłonił ich do powtórzenia działania w bieżącym roku. Tym razem w przygotowania włączyli się nie tylko nauczyciele i uczniowie. Rada Rodziców zaoferowała pomoc w organizacji imprezy, znajdując sponsorów i uczestnicząc we wszystkich działaniach. Zgodnie z maksymą „Jedna osoba nie może wiele… Razem możemy wszystko!”, którą wybrano jako drogowskaz, wszyscy z wielkim zapałem zabrali się do pracy pod kierunkiem pani Katarzyny Wieczorek i Marty Ogonek.

Drugi Piknik Rodzinny w ZSP odbył się na terenie Szkoły 26 maja 2019 r. Tym razem postanowiono pomóc dwóm osobom, które są rehabilitowane po operacjach guza mózgu: nauczycielce – pani Annie Olszańskiej i absolwentowi – Szczepanowi Martyce. Specjalistyczna rehabilitacja neurologiczna jest bardzo droga i bez wsparcie żadna z rodzin nie jest w stanie pokryć jej kosztów. Hasło „Serce za serce” otworzyło serca i portfele wielu ludzi oraz uruchomiło łańcuszek działań dziesiątków osób. Sprzyjała również pogoda. Na uczestników pikniku czekało wiele atrakcji m.in. dmuchane zamki, PoKlocki, symulatory dachowania, zderzeń i poślizgu, pokaz motocyklowy szkoły KATANKA, prezentacja sprzętu 6 Brygady Powietrznodesantowej im. gen. bryg. Stanisława Sosabowskiego. Najmłodszymi opiekowali się animatorzy.

Pobyt uprzyjemniały występy: Strażackiej Orkiestry Dętej z Filipowic, Anny i Kingi Gurgul - zwyciężczyń programu APLAUZ, APLAUZ, Adama Pyrka i jego wychowanków w repertuarze piosenki turystycznej, Tadeusza Malika z kapelą Św. Idziego w Zakliczynie, uczniów Szkoły Podstawowej w Zakliczynie oraz Stróżach wraz z opiekunami, Dagmary Mikulec instruktorki ZUMBY i jej podopiecznych, Julii Ogonek - uczennicy ZSP w Zakliczynie, Wojciecha Jackowca uczestnika MUST BE THE MUSIC. Dobry humor zapewniał DJ Kermit. A gdy uczestnikom zaczynał doskwierać głód czy pragnienie, przybyli goście, mieli do wyboru dania z grilla, smaczne sałatki, przepyszne ciasta i orzeźwiające napoje oraz inne smakołyki. Mamy, w Dniu Matki, można było obdarować piernikowymi sercami lub innymi prezentami. Wszyscy zainteresowani mogli zwiedzić budynek szkoły oraz wziąć udział w przygotowanych w salach lekcyjnych grach i zabawach edukacyjnych.

Impreza trwała do późnych godzin nocnych, a uczestnicy doskonale bawili się przy akompaniamencie „Zespołu Niespokojnych Nóg” i podziwiali pokaz laserów przygotowany przez Firmę „Jupiter”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, uczestnikom, występującym artystom. Mamy nadzieję, że płynące z serca dobro do Was wróci.

Kontynuacja licytacja rzeczy podarowanych odbędzie się w innym, wcześniej zapowiedzianym terminie.

Poniżej lista osób reprezentujących różne środowiska, które przyczyniły się do przygotowania oraz przeprowadzenia Drugiego Pikniku Rodzinnego w ZSP w Zakliczynie. Mamy świadomość, że nie jest ona pełna, gdyż odzew przerósł nasze oczekiwania. Wszystkim wymienionym i tym, których tu zabrakło, serdecznie dziękujemy.


Al. Capone, Apteka „Zdrowe Ceny” Zakliczyn, Sławomir Biel „Zdrowie i Ekologia”, Czesława Bryniak, Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn – Dawid Chrobak, Centrum Ogrodnicze - Garden House, Paweł Cetera, Rafał Cygan, „DANA” - cukiernia Zakliczyn, Delikatesy Centrum - Zakliczyn, DMD TONERY Rzeszów, Dom Pomocy Społecznej w Stróżach, Drogeria „Jaśmin” w Zakliczynie, Marta Doskocz, Maria Drożdż „Dromar”, Małgorzata Dudek, EMPIK - Sochaczew, Firma KMM Olszański, Firma Roleski, Marta Gniewek, Aleksandra i Tadeusz Grzegorczyk, Hilton Garden Inn, Martyna Igielska, Irena Jakubczyk, Małgorzata Jamróg, Sebastian Jasnos, Małgorzata Jewulska, Krystyna i Antoni Jurkowscy - Ubojnia Zwierząt, Monika Kabat - „Animator Miś”, Bernadeta Kacica, Małgorzata i Paweł Kaliccy, Agnieszka Kania, Kamil Kasprzyk, Katanka - Moto Szkoła Moniki Jaworskiej, Michał Kiełbasa, Łukasz Kijak - Galanteria Skórzana Zakliczyn, Sabina Kijak, Agnieszka Klima, Kamil Kobylarczyk, Magdalena Kocik, Koło Łowieckie „Melsztyn”, Monika Kos, Łukasz Kosakowski Sklep Warzywny, Maria Kostrzewa-Seyoum - Gabinet Stomatologiczny - Brzesko, Ewa Kowalska, Adam Krakowski, Bogdan Malik – KRAKBUD, Natalia Kryvapust PTU Ultrasonografia, Księgarnia Emilo - Zakliczyn, Magdalena Kuboń, Sylwia Labok-Kumięga - Salon Orange Tarnów, Edyta Leśniak, Tomasz Libera, LKS Dunajec Zakliczyn, LKS „Orzeł” Stóże, LOBOS Tarnów, Katarzyna Ludwa, Wojciech Łazarski ŁAGBUD, Marta Łośko, M&B Pawlina, Krystyna Matras - P.H.U. „Matras”, Łukasz Majewski, Paulina Majka, Dominik Malik, Agata Malik, Matras FHU Budomat, Dorota i Bogdan Marchewczyk „Znamirówka”, Jadwiga Martyka - Szkoła Językowa, Czesław Michniewicz, Anna Mielec ANEX, Misterium Restauracja i Pizzeria - Wojnicz, Bogumiła Migda, Weronika Mordawska, Myszor-Staszko, Danuta i Jan Nosek - Wod.kan.gaz.co, Ochotnicza Straż Pożarna - Wola Stróska, Ochotnicza Straż Pożarna - Zakliczyn, Marta Ogonek, Wojciech Ogonek - Centrum BHP, Mieszko & Piotr Okońscy, Monika Osuch, Mariusz Osysko TROPIC mała gastronomia, Anna i Robert Pach ANITEX, Piotr Pajor – Strefa Czystości, ppłk. Grzegorz Pałasz, Państwowy Zakład Ubezpieczeń – Tarnów, Parafia św. Idziego Opata w Zakliczynie Wieńczysław Pawłowski, Zbigniew Paruch FOTO Studio, Pixel - sklep komputerowy, Polskie Sklepy Spożywcze SPAR, Irena i Sławomir Pomorscy, Ewa i Jarosław Prowalscy, Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Zakliczynie, Rada Rodziców ZSP w Zakliczynie, Czesław Ramian - Ramix Stróże, „Reha-Medical” Centrum Rehabilitacji – Lusławice, Restauracja CK Browar w Krakowie, Restauracja Victoria, Radio RMF MAXXX, Piotr Rydz, Danuta Ryba, Barbara i Marcin Rylewicz, Renata i Mariusz Salamon, Agnieszka Sarnecka - Salon Fryzjerski, Teresa Siemińska, Roman Skalski - Forum Przedsiębiorców, Sklep Chemiczny – Rynek Zakliczyn, Sklep Księgarnia „EMILO” w Zakliczynie, Sklep SPAR Zakliczyn, Piotr Smoleń, Marek Soból KM NET, Mateusz Soból - Usługi Wysokościowe, Ksenia i Damian Soska TELKOM, Jarosław Stachoń – CF Center Fit Gromnik, StalBart - sp. z o.o., Spółdzielnia „Serce Pogórza”– Dzierżaniny, Bożena i Maciej Sulimowie, Bernadeta Syrowy– Salon Fryzjerski, Janina Szczepańska, Szkolne Koło Wolontariatu, Gwoździec - Monika Pawlik, Szkoła Językowa „Language Solutions” w Zakliczynie, Agnieszka Szylkin, Ewa i Jacek Ściborowicz, Zuzanna Ściborowicz, Iwona Średniawa „Odzież u Iwony”, Agnieszka i Piotr Świderscy, Anna i Szczepan Świderscy, Bartłomiej Świerkosz NADRUKI, Daniel Tabiś, Sebastian Trytek „Lodowa Budka”, TWÓJ Gabinet USG - Zakliczyn, Ewa i Jacek Tyszka, Warsztaty Terapii Zajęciowej – Dzierżaniny, Beata Wieczorek, Rafał Wieczorek - Greentar Ogrody, Józef Wojtas, Sylwia i Marcin Wojtas, Alicja i Ryszard Wróbel, Kinga i Artur Zając ZUZIA, Zakliczyńskie Centrum Kultury, Łucja i Tadeusz Zapiór.

Fotorelacja - FB ZSP

Organizatorzy

Filmy promujące

{nomultithumb}  {nomultithumb}

Nasze dane

Zespół Szkół Ponadpodstawowych
im. Józefa Piłsudskiego
w Zakliczynie

32-840 Zakliczyn, ul. Grabina 57

telefon/fax: (014) 66 53 409

http://www.zsp-zakliczyn.pl

e-mail: zsz-zakliczyn@wp.pl

Polityka prywatności

 epuap1

bip1

Gdzie jesteśmy?