MAŁOPOLSKA CHMURA EDUKACYJNA WARSZTATY WEEKENDOWE - JESIEŃ 2019

Opublikowano: środa, 16 październik 2019

chmura.png

Zapraszamy uczniów ZSP w Zakliczynie do udziału w warsztatach weekendowych w dniach 6 grudnia - 8 grudnia 2019 r. w ramach projektu Małopolska Chmura Edukacyjna-nowy model nauczania. Zajęcia w ramach warsztatów weekendowych prowadzone będą przez pracowników uczelni wyższych w Krakowie, Tarnowie, Suchej Beskidzkiej na podstawie przygotowanych scenariuszy, które przyczynią się do realizacji projektu, czyli podniesienia kompetencji kluczowych.

Udział w warsztatach jest całkowicie bezpłatny. Zapisy na wyjazd przyjmuje szkolny koordynator – p. Joanna Dobrzańska.
Liczba miejsc ograniczona !!! Szczegóły zawiera regulamin rekrutacji oraz harmonogram
( w załączeniu)
Warsztaty odbędą się z następujących obszarów tematycznych :
a) Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej – informatyka
b) Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie – chemia, język angielski
c) Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie - przedsiębiorczość, matematyka z elementami rachunkowości,
d) Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie – język angielski, język niemiecki, język francuski,
e) Uniwersytet Jagielloński – matematyka, biologia, geografia, rozwijanie umiejętności pracy zespołowej w kontekście środowiska pracy, prawo
f) Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie – informatyka, fizyka
g) Politechnika Krakowska - chemia