planlekcji4

WARSZTATY WEEKENDOWE MChE– WIOSNA 2020

Opublikowano: piątek, 24 styczeń 2020

Zapraszamy uczniów ZSP w Zakliczynie  do udziału w warsztatach weekendowych   w dniach 17-19 kwietnia 2020r. w ramach projektu Małopolska Chmura Edukacyjna-nowy model nauczania. Zajęcia w ramach warsztatów weekendowych prowadzone będą przez pracowników naukowych uczelni wyższych w Krakowie, Tarnowie, Suchej Beskidzkiej.  Udział w warsztatach jest całkowicie bezpłatny. Zapisy na wyjazd przyjmuje szkolny koordynator – p. Joanna Dobrzańska. Ilość miejsc ograniczona!.

 

Obszary tematyczne  to:

Regulamin rekrutacji

Koordynator: Joanna Dobrzańska

Filmy promujące

{nomultithumb}  {nomultithumb}
{nomultithumb}  {nomultithumb}

Nasze dane

Zespół Szkół Ponadpodstawowych
im. Józefa Piłsudskiego
w Zakliczynie

32-840 Zakliczyn, ul. Grabina 57

telefon/fax: (014) 66 53 409

http://www.zsp-zakliczyn.pl

e-mail: zsz-zakliczyn@wp.pl

Polityka prywatności

 epuap1

bip1

Gdzie jesteśmy?