planlekcji4

  • Slide_1
  • Slide_7
  • Slide_4
  • Slide_3
  • Slide_6
  • Slide_2
  • Slide_5

NAPISZ RECENZJĘ I ZOSTAŃ JUROREM TARNOWSKIEJ NAGRODY FILMOWEJ!

Opublikowano: czwartek, 14 maj 2020

b_250_0_16777215_00_images_krakowska.u_Aktualnosci_2019_2020_logo_TNF.jpgTarnowska Nagroda Filmowa to najstarsza po Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni impreza związaną z polskim filmem. Od kilku edycji program TNF jest adresowany zarówno do dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Obok pokazów konkursowych program festiwalu obejmuje pokazy specjalne, spotkania z twórcami, a także liczne imprezy towarzyszące – wystawy, koncerty, seminaria tematyczne, warsztaty filmoznawcze.

A teraz Ty możesz stać się częścią historii Tarnowskiej Nagrody Filmowej! Napisz recenzję lub stwórz wideorecenzję wybranego filmu i zamieść ją na stronie skrytykuj.pl. Zwycięzca zostanie członkiem Jury Młodzieżowego 34. Tarnowskiej Nagrody Filmowej.

Recenzję należy umieścić na stronie skrytykuj.pl do 17 maja 2020 r. (MB)

Regulamin konkursu

Poradnik krytyka

 

Filmy promujące

{nomultithumb}  {nomultithumb}
{nomultithumb}  {nomultithumb}

Nasze dane

Zespół Szkół Ponadpodstawowych
im. Józefa Piłsudskiego
w Zakliczynie

32-840 Zakliczyn, ul. Grabina 57

telefon/fax: (014) 66 53 409

http://www.zsp-zakliczyn.pl

e-mail: zsz-zakliczyn@wp.pl

Polityka prywatności

 epuap1

bip1

Gdzie jesteśmy?