planlekcji4

RODZINNY PIKNIK ZSP W ZAKLICZYNIE

Opublikowano: wtorek, 26 maj 2020

Tradycją stało się już organizowanie Pikniku Rodzinnego w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Zakliczynie. W tym roku, tak ważne dla naszej szkolnej społeczności wydarzenie było zaplanowane na 24 maja. Tak jak i w poprzednich latach czekały na Państwa niezwykłe atrakcje. Program pikniku przewidywał liczne niespodzianki zarówno dla dzieci, jak i dorosłych - występy i pokazy naszych uczniów oraz zaproszonych gości, gry i zabawy integracyjne i wiele, wiele innych. Jednym z bardzo istotnych punktów imprezy była również zbiórka charytatywna na szczytny cel. Niestety z wiadomej przyczyny, jaką jest Pandemia, nasze plany musiały ulec zmianie. Kolejna edycja Pikniku Rodzinnego odbędzie się dopiero za rok.
Bardzo jest nam przykro, że tym razem nie będziemy mogli spotkać się z Wami osobiście, ale dla tych którzy już u nas gościli i dla tych, którzy planowali wybrać się do nas w tym roku, podsyłamy trochę wspomnień z poprzednich Pikników.

 

W tym miejscu pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim sponsorom i osobom, które angażowały się w organizację imprezy w poprzednich latach i były gotowe, aby i w tym roku wziąć udział w naszym wydarzeniu. Mamy nadzieję, że kolejny Piknik odbędzie się z Waszym udziałem.

Celem zbiórki charytatywnej, którą planowaliśmy zorganizować podczas Pikniku była pomoc dla Pani Anny Olszańskiej. Pamiętajcie, że liczy się każda złotówka i jeśli ktoś z Państwa ma życzenie wesprzeć tak szczytny cel, może to uczynić przesyłając dar serca na konto:


77 8589 0006 0140 0000 1267 0001
Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Krakowie
koniecznie z dopiskiem w tytule przelewu:
"DLA ANNY OLSZAŃSKIEJ NA REHABILITACJĘ".

Spotykamy się za rok! Nie może Was zabraknąć!

A tak było rok temu, podczas II Pikniku Rodzinnego w ZSP - filmik :)

Filmy promujące

{nomultithumb}  {nomultithumb}
{nomultithumb}  {nomultithumb}

Nasze dane

Zespół Szkół Ponadpodstawowych
im. Józefa Piłsudskiego
w Zakliczynie

32-840 Zakliczyn, ul. Grabina 57

telefon/fax: (014) 66 53 409

http://www.zsp-zakliczyn.pl

e-mail: zsz-zakliczyn@wp.pl

Polityka prywatności

 epuap1

bip1

Gdzie jesteśmy?