KONSULTACJE DLA UCZNIÓW

Opublikowano: środa, 27 maj 2020

Informuję, że od 1. czerwca 2020 r. będą odbywać się, na terenie szkoły, konsultacje z nauczycielami uczącymi wg. ustalonego harmonogramu.

Celem konsultacji jest:

• efektywniejsze przygotowanie do egzaminów zewnętrznych,
  • umożliwienie poprawy ocen z poszczególnych zajęć dydaktycznych,
  • wyjaśnienie treści programowych, których przyswojenie może sprawiać problem podczas zdalnego nauczania.

Aby wziąć udział w konsultacjach należy zgłosić swój udział do nauczyciela uczącego najpóźniej w przeddzień zaplanowanego spotkania do godz. 12-tej

Zgłoszenie jest potrzebne, w celu zorganizowania odpowiednich warunków pobytu na terenie szkoły /dystansu społecznego/ zgodnych z wytycznymi MEN, MZ i GIS.

Równocześnie informuję, że czynna jest biblioteka, pracuje pedagog, doradca zawodowy, z którymi możecie się spotkać po wcześniejszym, telefonicznym ustaleniu terminu.

HARMONOGRAM KONSULTACJI

ZARZĄDZENIE W SPRAWIE USTALENIA SPOSOBU ORGANIZACJI I PRZEBIEGU KONSULTACJI Z UCZNIAMI