planlekcji4

KOMUNIKAT DLA KANDYDATÓW

Opublikowano: poniedziałek, 22 czerwiec 2020

Lekarz  medycyny pracy, dla uczniów ubiegających się o przyjęcie do klas pierwszych technikum i szkoły branżowej I stopnia, będzie badał w budynku Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Zakliczynie, ul. Grabina 57, w dniu 30.06.2020 roku od godz. 800.

Jeżeli uczeń będzie bez rodzica, powinien wydrukować, wypełnić i podpisać przez rodzica zgodę na badania.Zgłaszających się na badanie prosimy o przestrzeganie obowiązujących procedur sanitarnych. (GŻ)

Środki bezpieczeństwa osobistego

Zgoda

Filmy promujące

{nomultithumb}  {nomultithumb}
{nomultithumb}  {nomultithumb}

Nasze dane

Zespół Szkół Ponadpodstawowych
im. Józefa Piłsudskiego
w Zakliczynie

32-840 Zakliczyn, ul. Grabina 57

telefon/fax: (014) 66 53 409

http://www.zsp-zakliczyn.pl

e-mail: zsz-zakliczyn@wp.pl

Polityka prywatności

 epuap1

bip1

Gdzie jesteśmy?