planlekcji4

NABÓR DLA NOWYCH STYPENDYSTÓW

Opublikowano: piątek, 03 lipiec 2020

Rada Fundacji Imienia Arcybiskupa Jerzego Ablewicza ogłasza, że z dniem 15 lipca 2020 r. rusza nabór dla nowych stypendystów, chcących ubiegać się o przyznanie stypendium od roku szkolnego 2020/2021. O stypendium ubiegać się mogą uczniowie szkół ponadpodstawowych, które kończą się maturą. W celu zgłoszenia należy najpierw dokładnie zapoznać się z regulaminem, a następnie pobrać i wypełnić wniosek dołączając wymagane załączniki. Dokumenty należy złożyć do 14 września 2020 roku. (JD)

Stypendium Fundacji Abp. Ablewicza -więcej informacji

Filmy promujące

{nomultithumb}  {nomultithumb}
{nomultithumb}  {nomultithumb}

Nasze dane

Zespół Szkół Ponadpodstawowych
im. Józefa Piłsudskiego
w Zakliczynie

32-840 Zakliczyn, ul. Grabina 57

telefon/fax: (014) 66 53 409

http://www.zsp-zakliczyn.pl

e-mail: zsz-zakliczyn@wp.pl

Polityka prywatności

 epuap1

bip1

Gdzie jesteśmy?