SYMULATORY BIZNESU DLA WYBRANYCH SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH SUBREGIONU TARNOWSKIEGO

Opublikowano: czwartek, 03 grudzień 2020

b_250_0_16777215_0_0_images_krakowska.u_Aktualnosci_2020_2021_BO.jpg

Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli wspólnie z wybranymi szkołami Subregionu Tarnowskiego – również naszą, będą realizować projekt „Wirtualny biznes – realne kompetencje! Symulatory biznesu dla wybranych szkół ponadpodstawowych Subregionu Tarnowskiego”.

Projekt został wybrany przez mieszkańców w ramach IV edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Są to symulatory biznesu, aplikacje do wirtualnego zarządzania przedsiębiorstwem w wybranej branży. Produkt opiera się na poznawaniu tajników funkcjonowania rynku oraz wzajemnej rywalizacji uczestników. Gracze podejmują decyzje dotyczące organizacji oferty, polityki cenowej, kadrowej, marketingowej, itd. Narzędzie można wykorzystywać również na zajęciach zdalnych. Proces ćwiczeń z wykorzystaniem Branżowych Symulacji Biznesowych będzie realizowany przez nauczycieli z naszej szkoły, przy wsparciu pracowników firmy Revas.(KM)