planlekcji4

  • Slide_1
  • Slide_2
  • Slide_3
  • Slide_4
  • Slide_5
  • Slide_6
  • Slide_7

XXIII Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy im. Wojciecha Korfantego

Opublikowano: czwartek, 07 styczeń 2021

W roku szkolnym 2020/2021 hasło konkursowe brzmi:

 „Wojny nie mają zwycięzców”

Uczestnicy – uczniowie klasy VIII szkoły podstawowej lub uczniowie szkoły średniej – przygotowują i prezentują 5-minutową mowę na podany temat, stosując adekwatne chwyty retoryczne. Eliminacje lokalne i regionalne ze względu na panującą pandemię COVID-19  mogą odbywać się  w formie on-line. W ramach przesłuchań on-line do organizatora eliminacji lokalnych i regionalnych mogą być nadsyłane prezentacje w postaci nagrania audio-video lub może być zorganizowana transmisja na żywo. Szczegółowe informacje o formie eliminacji oraz terminie ich przeprowadzenia zostaną podane po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń. Zgłoszenia – imię i nazwisko uczestnika/uczestników, imię i nazwisko opiekuna, nazwa i adres szkoły, kontaktowy adres e-mail i numer telefonu – należy przysłać do piątku 5 lutego 2021 r. na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub tel./fax. 146653409  

 

Eliminacje lokalne odbędą się prawdopodobnie 12.02.2021 r. w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. J. Piłsudskiego w Zakliczynie ul. Grabina 57.

  

  1. W przypadku dużej liczby chętnych z danej szkoły sugerujemy przeprowadzenie eliminacji na etapie szkolnym. Jeden nauczyciel może zgłosić maksymalnie dwóch uczestników - swoich podopiecznych.
  2. Pełny regulamin konkursu zamieszczamy poniżej w  załączniku oraz jest dostępny na stronie: https://instytutkorfantego.pl/centrum-edukacji/konkursy/ogolnopolski-konkurs-krasomowczy/
  3. Wszelkich dodatkowych informacji udziela koordynatorka eliminacji lokalnych – Danuta Skalska-Cygan [tel.146653409 w 15] oraz koordynatorka konkursu Agnieszka Kania [e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel. 606 432 621]

Eliminacje regionalne odbędą się prawdopodobnie 25.02.2021 r. w Krakowie. Finał XXIII Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego odbędzie się w Sali Sejmu Śląskiego w Katowicach w piątek 5 marca 2021 roku. (DS-C)

Regulamin konkursu

Filmy promujące

{nomultithumb}  {nomultithumb}
{nomultithumb}  {nomultithumb}

Nasze dane

Zespół Szkół Ponadpodstawowych
im. Józefa Piłsudskiego
w Zakliczynie

32-840 Zakliczyn, ul. Grabina 57

telefon/fax: (014) 66 53 409

http://www.zsp-zakliczyn.pl

e-mail: zsz-zakliczyn@wp.pl

Polityka prywatności

 epuap1

bip1

Gdzie jesteśmy?