planlekcji4

KOMUNIKAT

Opublikowano: piątek, 25 czerwiec 2021

Przypominamy, że badania lekarskie kandydatów rekrutowanych do Technikum oraz Szkoły Branżowej odbędą się 28 czerwca w godz. 8:00 – 13:00 w budynku szkoły. Kandydaci zgłaszają się z rodzicem/opiekunem prawnym, lub pisemną zgodą na udzielenie świadczenia zdrowotnego bez obecności rodzica. Uzyskanie zaświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania zawodu i pobierania praktycznej nauki zawodu jest warunkiem przyjęcia do szkoły. (KM)

Filmy promujące

{nomultithumb}  {nomultithumb}
{nomultithumb}  {nomultithumb}

Nasze dane

Zespół Szkół Ponadpodstawowych
im. Józefa Piłsudskiego
w Zakliczynie

32-840 Zakliczyn, ul. Grabina 57

telefon/fax: (014) 66 53 409

http://www.zsp-zakliczyn.pl

e-mail: zsz-zakliczyn@wp.pl

Polityka prywatności

 epuap1

bip1

Gdzie jesteśmy?