Opublikowano: piątek, 27 sierpień 2021

Drodzy Uczniowie,
serdecznie witamy Was po wakacjach. Mamy nadzieję, że wracacie zdrowi, wypoczęci oraz pełni zapału do pracy.

Zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022.   Msza św. dla uczniów, nauczycieli, rodziców i sympatyków naszej szkoły  zostanie odprawiona  31 sierpnia  godz. 17.00 w Kościele Parafialnym pod wezwaniem św. Idziego Opata w Zakliczynie.

Uczniowie klas pierwszych spotkają się 1 września o godz. 8.30 z Dyrekcją i Gronem Pedagogicznym w hali sportowej ZSP ul. Grabina 57. Przypominamy, że w kościele i szkole obowiązuje zachowanie procedur sanitarnych. Należy zakryć nos i usta oraz zachować dystans. Uczniowie wchodzą do budynku bezpośrednim wejściem od strony hali. Zajmują miejsca wyznaczone dla każdej klasy. Poruszają się na terenie  szkoły wyłącznie z wychowawcą.

Uczniowie pozostałych klas przychodzą do szkoły 2 września. Przed wejściem do budynku należy założyć maseczkę. Obowiązują procedury sanitarne.  Uczniowie udają się do sal zgodnie z planem lekcji. Prosimy o przyniesienie odpowiednich zeszytów, podręczników i przyborów szkolnych. Na lekcji pierwszej wychowawcy przypomną zasady obowiązujące w szkole. (DS-C)