UCZNIOWIE LO UCZESTNIKAMI WARSZTATÓW NAUKOWYCH NA KRAKOWSKICH UCZELNIACH

Opublikowano: czwartek, 30 wrzesień 2021

b_250_0_16777215_0_0_images_krakowska.u_Aktualnosci_2021_2022_Warsztaty_naukowe_MChE_0.jpgW dniach od 22.09 do 26.09.2021 dziesięcioro uczniów liceum ogólnokształcącego naszej szkoły brało udział w naukowych warsztatach na wybranych przez siebie obszarach tematycznych: język angielski, geografia, biologia oraz chemia, prowadzonych przez wykładowców Uniwersytetu Jagiellońskiego, Politechniki Krakowskiej i Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

Wyjazd na bezpłatne warsztaty realizowany jest w ramach projektu Małopolska Chmura Edukacyjna - nowy model nauczania.  Po ciekawych zajęciach na uczelniach, popołudniowy czas  spędzaliśmy  zwiedzając Kraków. Dało nam to możliwość poszerzenia wiedzy oraz poznania wielu nowych osób z różnych stron Małopolski. Każdy z nas  przywiózł ze sobą niezapomniane wspomnienia oraz chęć do dalszego pogłębiania wiedzy, aby w przyszłości ubiegać się o indeks na wymarzony kierunek studiów.

Natalia Cygan- uczestniczka warsztatów

Warsztaty_naukowe_MChE Warsztaty_naukowe_MChE Warsztaty_naukowe_MChE Warsztaty_naukowe_MChE
Warsztaty_naukowe_MChE