UMOWA PATRONACKA Z CHEMOBUDOWĄ - KRAKÓW S.A.

Opublikowano: poniedziałek, 29 listopad 2021

b_250_0_16777215_0_0_images_krakowska.u_Aktualnosci_2021_2022_partnerstwo_chemobudowa_02.jpgNa mocy podpisanego porozumienia ZSP w Zakliczynie i Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego CHEMOBUDOWA – KRAKÓW S.A. zadeklarowały chęć prowadzenia wspólnych prac, zmierzających do podniesienia jakości kształcenia zawodowego w branży budowlanej.

ZSP będzie mógł liczyć między innymi na: uruchomienie programu stypendialnego dla uczniów szkoły fundowanego przez Spółkę, wizyty edukacyjne, współorganizowanie konkursów. Uczniowie będą mieli możliwość realizacji praktyk zawodowych, absolwenci –większą szansę skutecznego ubiegania się o pracę oraz w Spółce.

Umowa 22 listopada 2021 r. po stronie spółki została podpisana przez Bogdana Kozera – członka zarządu, dyrektora ds. technicznych oraz Mariusza Pierścińskiego – członka zarządu, dyrektora ds. finansowych.

Wydarzeniu towarzyszyli: Dawid Chrobak – Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn, Czesław Mida – dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Promocji Starostwa Powiatowego w Tarnowie, Anna Ziółko – dyrektor ds. personalnych Spółki.(KM)

partnerstwo_chemobudowa  partnerstwo_chemobudowa  partnerstwo_chemobudowa  partnerstwo_chemobudowa