REKRUTACJA NA ZAJĘCIA PSYCHOLOGICZNE W RAMACH MAŁOPOLSKIEJ TARCZY ANTYKRYZYSOWEJ

Opublikowano: sobota, 17 grudzień 2022

W związku z otrzymaniem przez Powiat Tarnowski  Grantu 3 w ramach „Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej – Pakiet Edukacyjny II. Realizacja wsparcia szkół i placówek oświatowych” 10 Oś Priorytetowa Wiedza i kompetencje Działanie 10.1 Rozwój Kształcenia Ogólnego Poddziałanie 10.1.6 Cyfryzacja szkół prowadzących kształcenie ogólne RPO WM na lata 2014-2020,  rozpoczyna się  rekrutacja uczestników  na zajęcia indywidualne i grupowe „Rozwiązywanie problemów” - działania wspomagające psychologicznie uczniów w nadrobieniu braków edukacyjnych i rozwijaniu zainteresowań. Adresatami grantu są uczniowie Liceum Ogólnokształcącego ze szkół Powiatu Tarnowskiego.

Formularze rekrutacyjne należy składać do 02 stycznia 2023 r.  u szkolnych liderów (Joanna Dobrzańska) lub w sekretariatach szkół biorących udział w projekcie. Grant 3 realizowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny. (JD)