Kolejni uczniowie otrzymali stypendium naukowe!

Opublikowano: środa, 19 grudzień 2018

Kolejni uczniowie otrzymali stypendium naukowe!Każdego roku władze powiatu tarnowskiego doceniają  najzdolniejszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu.  W roku szkolnym 2018/2019  Stypendium Rady Powiatu Tarnowskiego zostało uhonorowanych 12 uczniów naszego Zespołu.  Warunkiem otrzymania stypendium naukowego jest osiągnięcie średniej ocen  5,0 i więcej na koniec minionego roku szkolnego lub/i  zdobycie  tytułu finalisty lub laureata w olimpiadach przedmiotowych na szczeblu co najmniej wojewódzkim, organizowanym przez KO  lub MEN.

Nasi stypendyści  to:

Kamila Biel - 2 LO

Wojciech Górski - 4 TB

Izabela Kot- 4 TB

Justyna Krzyżak- 2 LO

Katarzyna Matras - 3 TG

Kinga Mikosz- 4 TTM

Natalia Nawalaniec – 2 LO

Łukasz Ojczyk- 4 TB

Natalia Pawłowska- 3 LO

Kamila Podobińska- 2 LO

Dominik Szczepański- 2 TBG

Krystian Tokarz- 4 TB

Należy nadmienić,  że Natalia Pawłowska i Krystian Tokarz  jednocześnie otrzymują stypendium Prezesa Rady Ministrów. Zaś Wojciech Górski, Łukasz Ojczyk i Krystian Tokarz oprócz stypendium za średnią ocen otrzymali stypendium za zdobycie tytułu Laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Budowlanej.

Otrzymanie stypendiów było nagrodą za wytężoną pracę, ale równocześnie  powodem radości, że dostrzega się ich wysiłek. W imieniu całej społeczności  szkolnej życzę  nagrodzonym dalszych sukcesów edukacyjnych i życiowych, a pozostałym uczniom, by dołączyli do grona najlepszych. (JD)