planlekcji4

  • Slide_1
  • Slide_7
  • Slide_4
  • Slide_3
  • Slide_6
  • Slide_2
  • Slide_5

WYNIKI IV EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO „APOLONIUSZ”

Opublikowano: wtorek, 29 styczeń 2019

WYNIKI IV EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO „APOLONIUSZ”W dniu 15 listopada 2018 roku uczniowie klasy 3 LO i 4 TB wzięli udział w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „APOLONIUSZ”. Do konkursu przystąpiło 206 uczniów z całej Polski. Spośród uczniów naszej szkoły z zadaniami konkursowymi najlepiej poradził sobie uczeń klasy 4TB Wojciech Górski, który zajął w tym konkursie III miejsce.
Gratuluję sukcesu Wojtkowi i wszystkim pozostałym uczestnikom, którzy odważyli się spróbować swoich sił w rozwiązywaniu zadań matematycznych. Zapraszam jednocześnie wszystkich uczniów ZSP do udziału w kolejnych konkursach z matematyki.(MJ)

Filmy promujące

{nomultithumb}  {nomultithumb}

Nasze dane

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. Józefa Piłsudskiego w Zakliczynie

32-840 Zakliczyn, ul. Grabina 57

telefon/fax: (014) 66 53 409

http://www.zsp-zakliczyn.pl

e-mail: zsz-zakliczyn@wp.pl

Polityka prywatności

 epuap1

bip1

Gdzie jesteśmy?