SPOTKANIE PROFILAKTYCZNO-EDUKACYJNE Z POLICJĄ

Opublikowano: niedziela, 03 luty 2019

SPOTKANIE PROFILAKTYCZNO-EDUKACYJNE Z  POLICJĄ W dniu 30.01.2019 r. gościliśmy specjalistów Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej z Tarnowa. W trakcie spotkania z młodzieżą klas pierwszych, funkcjonariusze przekazali wiedzę z zakresu zagrożeń w sieci oraz odpowiedzialności nieletnich za popełnione czyny karalne lub wykroczenia w cyberprzestrzeni i nie tylko.

Spotkanie profilaktyczno-edukacyjne z policją wpisuje się w szkolny program wychowawczo-profilaktyczny i służy podniesieniu świadomości uczniów w zakresie współczesnych zagrożeń oraz odpowiedzialności za podejmowane działania. Wyrażam podziękowanie prowadzącym spotkanie: asp. szt. Agnieszcze Seyrlhuber oraz mł.asp. Michałowi Frużyńskiemu.(JD)

spotkanie_z_policja spotkanie_z_policja spotkanie_z_policja spotkanie_z_policja