Z KRONIKI SPORTOWEJ...
Wpisany przez krakowska   
Środa, 30 Maj 2018 20:48
Kolejne sukcesy naszych uczniówDo udanych mogą zaliczyć obecny rok szkolny nasi reprezentanci w tenisie stołowym i piłce koszykowej.  Jako pierwsi do rywalizacji przystąpili zawodnicy w tenisie stołowym. Początkowym etapem były Mistrzostwa Powiatu tarnowskiego w Tenisie Stołowym drużynowym dziewcząt i chłopców, które odbyły się 13 listopada 2017 na hali sportowej przy ZSOiZ w Ciężkowicach. Drużyna w składzie: Piotr Bardon 2LO, Dominik Szczepański 1TBG, Szymon Hełmecki 1TTM - spisała się bardzo dobrze., wygrywając wszystkie swoje pojedynki bez straty seta  i zajęła pierwsze miejsce w tych mistrzostwach nie pozostawiając kolegom z innych szkół żadnych złudzeń, kto jest najlepszy. Równie dobrze wypadły nasze dziewczęta w składzie: Monika Woźniak 4TG, Monika Śliwa 3C, Oliwia Musiał 2TTM, które po bardzo emocjonującej walce o mistrzostwo z koleżankami z LO w Tuchowie, musiały uznać wyższość rywalek, nieznacznie z nimi przegrywając i ostatecznie zajmując drugie miejsce w Powiecie.
Więcej…
 
FINAŁ MISTRZOSTW CZYTANIA W JĘZYKU ANGIELSKIM!
Wpisany przez krakowska   
Wtorek, 29 Maj 2018 16:44
 
Informujemy, że finał II Międzyszkolnych Mistrzostw Czytania w Języku Angielskim odbędzie się dn. 6 czerwca br o godz. 10:00 w auli szkolnej.  Uczestnicy konkursu, podobnie jak w czasie eliminacji, otrzymają krótki fragment powieści Sir Arthura Conan Doyle'a "The Adventures of Sherlock Holmes - A Case of Identity" w drodze losowania.
Więcej…
 
AKCJA CHARYTATYWNA
Wpisany przez krakowska   
Piątek, 25 Maj 2018 14:58
 
 
KONKURS „ WALORY TURYSTYCZNE MOJEJ OKOLICY”
Wpisany przez krakowska   
Niedziela, 20 Maj 2018 18:44

 

16 maja 2018 r.  odbył  się   w naszej szkole konkurs „ WALORY TURYSTYCZNE MOJEJ OKOLICY” zorganizowany przez ZSP w Zakliczynie pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Zakliczyn- mgr Dawida Chrobaka.

Konkurs polegał na zaprezentowaniu  w ciekawy sposób unikalnych walorów turystycznych przyrodniczych i antropogenicznych swojej okolicy i był skierowany do uczniów szkół gimnazjum gminy Zakliczyn i gmin ościennych.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 4 z 152
kierunki_ksztalcenia_18_19

dlaczego_lo

facebook

youtube

nasza_szkola

projekt

mche

modernizacjaii

mistrzowie_w_zawodzie

erasmus+

mche

ewd

ewaluacja

edu

ted

stowarzyszenie edukacyjne szansa

podreczniki

warsztaty_szkolne

szczesliwy_numerek

mlodzimlodym

bez_barier