INFORMACJA DLA ZDAJĄCYCH EGZAMINY POPRAWKOWE
Wpisany przez krakowska   
Wtorek, 03 Lipiec 2018 13:17

Uczniowie!

Egzaminy poprawkowe z przedmiotów: matematyka, j. angielski dla uczniów wszystkich oddziałów, którzy nie otrzymali promocji do klasy programowo wyższej lub nie ukończyli szkoły odbędą się w dniu 27 sierpnia 2018 r. Część pisemna o godz. 09:00, część ustna o godz. 11:00.

Egzaminy poprawkowe z przedmiotów: fizyka, j. polski, j. obcy zawodowy odbędą się w dniu 28 sierpnia 2018 r. Część pisemna o godz. 09:00, część ustna o godz. 11:00.

Maturzyści!

Egzaminy poprawkowe dla maturzystów w części pisemnej odbędą się w dniu 21 sierpnia 2018 r. o godz. 09:00. Zdający zgłąszają się 30 min. wcześniej z indywidualnym kodem wydanym przez CKE.

Wszystkie egzaminy odbywają się w budynku ZSP w Zakliczynie.

Krzysztof Małek

 
WAKACJE!!!
Wpisany przez krakowska   
Poniedziałek, 25 Czerwiec 2018 16:39
Odliczanie zakończone. Oto są!
 
 
Obchody zakończenia Roku szkolnego 2017/2018  zainaugurowała Msza Św. odprawiona w Kościele Parafialnym p.w. św. Idziego Opata  w Zakliczynie. W obecności pocztu sztandarowego społeczność szkolna dziękowała Bogu za szczęśliwie przeżyty czas.

Dalsza część uroczystości miała miejsce na hali sportowej.  Dyrektor w ciepłych słowach zwrócił się do uczniów, nauczycieli i zaproszonych gości. Odczytał również list Burmistrza Miasta i Gminy Zakliczyn, skierowany do całej społeczności.  Do życzeń udanego wypoczynku dołączyła w swoim przemówieniu  Przewodnicząca Rady Rodziców.
Więcej…
 
ZSP ZAKLICZYN POPULARNY WŚRÓD PRZEDSZKOLAKÓW!!!
Wpisany przez krakowska   
Piątek, 22 Czerwiec 2018 23:57
Kolejne warsztaty gastronomiczne dla Przedszkolaków
 
 
W dniach 5-6.06.2018 r. na Warsztatach Szkolnych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zakliczynie odbyły się kolejne Warsztaty gastronomiczne dla Przedszkolaków. 5 czerwca gościliśmy dwa przedszkola z Siemiechowa. 6 czerwca przybyły do nas dzieciaki z Publicznego Przedszkola z Lusławic. Maluchy przybyły w towarzystwie rodziców i opiekunów, wśród których było kilka naszych absolwentek, które miło wspominają czas spędzony w naszej szkole. Przybyłych gości przywitali nasi dyrektorzy – Krzysztof Małek i Jacek Świderki. Panowie dyrektorzy szybko nawiązali kontakt z dziećmi, w swoich krótkich wprowadzeniach poinformowali o programie warsztatów i zadaniach jakie stoją przed nimi, równocześnie życzyli wszystkim miłego pobytu w naszej szkole. Następnie dzieci ubrane w piękne fartuszki i czepki kucharskie, przystąpiły do zaplanowanych zajęć. Dzieci podzielono na trzy grupy. Pierwsza zajęła się wyrobem pizzy , druga wypiekiem ciasteczek, trzecia malowała gotowe ciasteczka. Dzieci z zapałem przystąpiły do zajęć, widać było duże zaangażowanie w powierzone im zadania, a uśmiech na twarzach to dowód że sprawiało im to dużo radości  i przyjemności. W pracy pomagali, jednocześnie nadzorowali uczniowie klas gastronomicznych, a także Kubuś Puchatek, Koziołek Matołek i Tygrysek. Po ciężkiej pracy przyszła pora na przyjemności , dzieci degustowały wyroby które same wcześniej wyprodukowały. Jednocześnie organizatorzy przygotowali niespodziankę w postaci gorącej czekoladowej z ekspresu.
Więcej…
 
KOLEJNY SUKCES W KONKURSIE EUROPEJSKIM!
Wpisany przez krakowska   
Czwartek, 21 Czerwiec 2018 19:07

 

Z przyjemnością chciałabym poinformować, że ucz. kl. 1 TBG - Mateusz Budzyn został laureatem konkursu europejskiego „Europa in der Schule”. Nasza szkoła po raz trzeci odniosła sukces w konkursie plastycznym, który skierowany jest do uczniów wszystkich typów szkół. To już 65 edycja konkursu, który ma na celu propagowanie integracji europejskiej. Organizatorzy konkursu ufundowali laureatom tygodniowy pobyt w Niemczech w dn.02.09.- 08.09.2018r. w Bad Marienberg. Młodzież z kilku krajów UE będzie uczestniczyć w warsztatach pod hasłem: „ Cool culture - sharing heritage”, zwiedzać ten region Niemiec i doskonalić swoje umiejętności językowe.  

Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się na początku nowego roku szkol. Nagrody zostaną wręczone przez przewodniczącego jury – p.Manfreda Däuwel.

Serdecznie gratuluję i zapraszam w nowym roku szkolnym do udziału w następnej edycji konkursu.

mgr Sylwia Brach

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 5 z 156
rodo

kierunki_ksztalcenia_18_19

dlaczego_lo

facebook

youtube

wykaz_podrecznikow

nasza_szkola

mche

modernizacjaii

mistrzowie_w_zawodzie

erasmus+

mche

ewd

ewaluacja

edu

ted

stowarzyszenie edukacyjne szansa

warsztaty_szkolne

szczesliwy_numerek

mlodzimlodym

bez_barier