UMOWA O WSPÓŁPRACY Z INSTYTUTEM BEZPIECZEŃSTWA I EDUKACJI OBYWATELSKIEJ UNIWERSYTETU PEDAGOGICZNEGO W KRAKOWIE
Wpisany przez krakowska   
Niedziela, 17 Grudzień 2017 13:21

 

Miło nam poinformować, że dnia 12 grudnia 2017 roku została podpisana umowa o współpracy między Instytutem Bezpieczeństwa i Edukacji Obywatelskiej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie i Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych w Zakliczynie. Uroczyste podpisanie umowy miało miejsce w budynku Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Pedagogicznego. Umowę podpisali: w imieniu Uniwersytetu Pedagogicznego Pani prof. dr hab. Ola Wasiuta Dyrektor IBiEO, w imieniu Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Pan Dyrektor mgr Krzysztof Małek. Umowa została podpisana w obecności koordynatorów, którzy będą odpowiedzialni za realizację projektu Pana dr Pawła Skoruta, Pana dr Przemysława Mazura i Pana mgr Mirosława Śledzia oraz uczniów ZSP Zakliczyn.

Więcej…
 
XX OGÓLNOPOLSKI KONKURS KRASOMÓWCZY IM. W. KORFANTEGO
Wpisany przez krakowska   
Wtorek, 12 Grudzień 2017 22:43
 
Szanowni Państwo,
 
jak co roku zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Krasomówczym im. Wojciecha Korfantego - jest to już jego dwudziesta edycja. W bieżącym roku szkolnym hasło konkursowe brzmi: "Nieszczęsny dar wolności"?  /Ks. prof. J. Tischner/
 
 Uczestnik - uczeń gimnazjum/uczeń szkoły ponadgimnazjalnej - przygotowuje i prezentuje 5-minutową mowę na podany temat, stosując adekwatne chwyty retoryczne.
 
 Eliminacje regionalne odbędą się we środę 31 stycznia 2018 r. w Zakliczynie w ZSP im. J. Piłsudskiego, ul Grabina 57. Patronuje im Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn – Pan Dawid Chrobak.
Więcej…
 
AGNIESZKA SZCZECINA ZWYCIĘŻCZYNIĄ XII REGIONALNEGO KONKURSU POEZJI JÓZEFA BARANA W BORZĘCINIE
Wpisany przez krakowska   
Wtorek, 12 Grudzień 2017 13:08

 

Do konkursu zgłosiło 82 uczniów z kilkudziesięciu szkół regionu. Komisja jury, w skład  której wchodzili: prof. dr hab. Marek Karwala  –  znawca literatury polskiej, publicysta – przewodniczący komisji, Józef Baran – poeta, Elżbieta Kowal – wychowawczyni szkolna Józefa Barana i Kinga Białek – dyrektor Zespołu Szkół w Borzęcinie, oprócz przyjemności słuchania wielu wierszy w znakomitych interpretacjach uczniów, miała ogromną trudność związaną z wyborem najlepszych recytatorów. Uczniowie byli świetnie przygotowani. Do drugiego etapu przeszli ci, którzy swoją interpretacją wiersza Józefa Barana wzbudzili największe uznanie komisji konkursowej. W kategorii szkół podstawowych do finału dostało się 11 osób, z gimnazjów 7 osób, natomiast ze szkół średnich 6 uczniów.

Więcej…
 
KOLEJNE MIKOŁAJKI ZA NAMI
Wpisany przez krakowska   
Niedziela, 10 Grudzień 2017 07:39
 

6 grudnia 2017r. odbyły się w naszej szkole „Mikołajki” dla młodszego rodzeństwa uczniów naszej szkoły. Uroczystość zagościła w kalendarzu wydarzeń szkolnych już na stałe. Organizatorem jest Szkolne Koło Caritas. Dzięki wolontariuszom, którzy włączają się w tę akcje, mogliśmy obdarować w tym roku 68 dzieci, zgłoszonych przez rodzeństwo.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 5 z 139
facebook

youtube

nasza_szkola

projekt

mche

modernizacjaii

mistrzowie_w_zawodzie

erasmus+

mche

zakliczyn

dlaczego_lo

ewd

ewaluacja

projekt

edu

ted

stowarzyszenie edukacyjne szansa

podreczniki

warsztaty_szkolne

szczesliwy_numerek

mlodzimlodym

bez_barier