ŚWIĘTO WSZYSTKICH PAŃ I PANÓW… W NASZEJ SZKOLE
Wpisany przez krakowska   
Niedziela, 11 Marzec 2018 14:09
 
 
Miłym wydarzeniem w ZSP był radośnie obchodzony Dzień Kobiet i oczywiście Panów (którzy świętują 10 marca). Aby umilić w tym dniu to święto wszystkim paniom, panom, dziewczynom i chłopakom, uczniowie i samorząd szkolny wprowadzili radosny nastrój w klasach. Panowie obdarowali panie, w dowód sympatii słodkimi serduszkami, a Panie słodkimi kulkami, które niezmiennie kojarzyły się z piłką. Sto lat wszystkim !!!
Więcej…
 
KONKURS DZIENNIKARSKI - ZAPRASZAMY!
Wpisany przez krakowska   
Czwartek, 08 Marzec 2018 16:00
 
 
DZIEŃ WYNALAZKÓW 2018!
Wpisany przez krakowska   
Środa, 07 Marzec 2018 19:27

TO JUŻ WIEMY – kiedy i dlaczego endoproteza stawu biodrowego dla psa!

 
 
 
Dnia 2 marca 2018 roku uczniowie naszej szkoły mieli możliwość uczestniczenia w Dniu Wynalazków na Politechnice Krakowskiej. Dzień Wynalazków, organizowany już po raz czwarty z rzędu, to cykliczna prezentacja innowacyjnych, często bardzo śmiałych i ambitnych rozwiązań, które mają znacząco poprawić nasze życie.
Więcej…
 
PODZIĘKOWANIE ZA UDZIAŁ W NIEPUBLICZNEJ AKCJI CHARYTATYWNEJ
Wpisany przez krakowska   
Wtorek, 06 Marzec 2018 17:08


W dniach 30.01-09.02. 2018 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Piłsudskiego w Zakliczynie przeprowadzona zastała niepubliczna akcja charytatywna dla absolwenta Patryka Kwieka. Szczególnie dziękuję pomysłodawcom tej akcji, uczennicom klasy 4 TG i 4 TOTG: Paulinie Ozga, Annie Józefiak i Gabrieli Górzan za ich zaangażowanie, bezinteresowną pomoc, poświęcenie czasu i energii na przygotowanie i przeprowadzenie zbiórki. Składam gorące podziękowania wszystkim, którzy włączyli się w zorganizowaną kwestę. Dzięki Wam jesteśmy pewni, że istnieją dobrzy ludzie, którym nie jest obojętny los drugiego człowieka.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 6 z 146
kierunki_ksztalcenia_18_19

dlaczego_lo

facebook

youtube

nasza_szkola

projekt

mche

modernizacjaii

mistrzowie_w_zawodzie

erasmus+

mche

ewd

ewaluacja

edu

ted

stowarzyszenie edukacyjne szansa

podreczniki

warsztaty_szkolne

szczesliwy_numerek

mlodzimlodym

bez_barier