ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE
Wpisany przez krakowska   
Piątek, 27 Październik 2017 17:23
 

Od września w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zakliczynie trwa realizacja projektu „Przemoc to niemoc”. Celem projektu jest „podniesienie świadomości społecznej u mieszkańców gminy Zakliczyn na temat zjawiska przemocy w rodzinie.” Odbyło się już szkolenie dla rodziców podczas zebrania, konferencja z udziałem przedstawicieli instytucji zajmujących się pomocą. Uczniowie wszystkich klas uczestniczą  w zajęciach  prowadzonych przez pedagoga szkolnego Zwieńczeniem działań projektowych jest  gminny konkurs plastyczny związany z tematyką przemocy. Zachęcam uczniów do przygotowania prac konkursowych. Autorzy zwycięskich prac otrzymają nagrody rzeczowe. Poniżej dostępny regulamin.

mgr Joanna Dobrzańska
 
PARTNERSTWO Z JEDNOSTKĄ RATOWNICTWA CHEMICZNEGO
Wpisany przez krakowska   
Środa, 25 Październik 2017 18:44
Grupa uczniów naszej szkoły 24.10.2017 r. uczestniczyła w wyjazdowych zajęciach zorganizowanych przez Jednostkę Ratownictwa Chemicznego Sp. z o.o. działającą w strukturach Grupy Azoty Tarnów.


Więcej…
 
PODZIĘKOWANIE DLA PANA ANTONIEGO GÓRALA
Wpisany przez krakowska   
Środa, 25 Październik 2017 16:42
 

Zasoby biblioteki ZSP w Zakliczynie wzbogaciły się ostatnio o ciekawe pozycje książkowe w języku niemieckim. A wszystko za sprawą Pana Antoniego Górala – emerytowanego nauczyciela język rosyjskiego i niemieckiego, który ofiarował nam bardzo szeroki zbiór książek, wśród których znalazło się szereg atrakcyjnych publikacji do nauczania języka niemieckiego.

Serdecznie dziękujemy za wyróżnienie, jakim była dla nas darowizna, którą od Pana otrzymaliśmy. Jest nam bardzo miło, że zostaliśmy przez Pana zauważeni. Przekazane materiały z pewnością pozwolą uzyskać lepsze efekty nauczania, a tym samym posłużą podniesieniu jakości pracy szkoły.

„Es ist ein lobenswerter Brauch: Wer was Gutes bekommt, der bedankt sich auch.”
Wilhelm Busch (1832-1908)

Maria Soska bibliotekarz
Krzysztof Małek Dyrektor Szkoły
 
V OLIMPIADA WIEDZY O TURYSTYCE - ETAP SZKOLNY
Wpisany przez krakowska   
Poniedziałek, 23 Październik 2017 16:57

 

18 października 2017 r. odbył się w naszej szkole I etap - szkolny V Olimpiady Wiedzy o Turystyce, której organizatorem  jest Uniwersytet Łódzki, Wydział Nauk Geograficznych, Instytut Geografii Miast i Turyzmu. Zadaniem I etapu było wyłonienie 2 uczniów reprezentujących  nasza szkołę podczas etapu II -okręgowego. Zainteresowanie tegoroczną olimpiada było bardzo duże i spośród 20 uczestników z klas I i II  technikum obsługi turystycznej najwyższą liczbę punktów uzyskały Patrycja Molek i Gabriela Cygan - uczennice klasy III TTM.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 6 z 135
facebook

youtube

nasza_szkola

projekt

mche

modernizacjaii

mistrzowie_w_zawodzie

erasmus+

mche

zakliczyn

ranking

dlaczego_lo

ewd

ewaluacja

projekt

edu

ted

stowarzyszenie edukacyjne szansa

podreczniki

warsztaty_szkolne

szczesliwy_numerek

mlodzimlodym

bez_barier