SPOTKANIE Z PANIĄ ADWOKAT
Wpisany przez krakowska   
Piątek, 08 Grudzień 2017 17:57
 

W minioną środę, 6 grudnia mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z Panią adwokat Moniką Piękoś absolwentką studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.W latach 2006-2010 odbyła aplikacje adwokacką w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Krakowie, doświadczenie zawodowe zdobyła w kancelariach adwokackich w Tarnowie.
Więcej…
 
MIKOŁAJKI W ZSP ZAKLICZYN!
Wpisany przez krakowska   
Piątek, 08 Grudzień 2017 17:36
 

Dnia 6 grudnia naszą szkołę odwiedził wyjątkowy gość Święty Mikołaj. Obdarował młodzież smakołykami - świątecznymi pierniczkami misternie zdobionymi. Minimalistyczne zdobienia, wyśmienitych ciasteczek,  zachwyciły i oczarowały w tym dniu wszystkich. Świętemu  Mikołajowi towarzyszyli: krakowski fotograf, prześliczna śnieżynka i piękna mikołajka. Grono pedagogiczne i pracownicy szkoły, zostali obdarowani pysznymi świątecznymi krówkami staropolskiej receptury. Do zobaczenia za rok.
Więcej…
 
OLIMPIADA "WARTO WIEDZIEĆ WIĘCEJ O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH"
Wpisany przez krakowska   
Poniedziałek, 27 Listopad 2017 21:50
 
 
27 listopada 2017 r. odbył się w naszej szkole I etap - szkolny  Olimpiady Wiedzy o ubezpieczeniach społecznych, której organizatorem  jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych. W zmaganiach uczestniczyło 10 uczniów. Na podium uplasowali się: Kamila Biel z klasy 1 LO, Anna Woźniak z klasy 1LO, Jakub Chrapusta z klasy 1 TTM. Gratulujemy udziału oraz życzymy zakwalifikowania się do etapu okręgowego.
mgr inż. Anna Olszańska
 
PROJEKT „KIERUNEK KARIERA” W ZAKLICZYNIE
Wpisany przez krakowska   
Czwartek, 23 Listopad 2017 22:58
 
Nawet do 87% dofinansowania do szkoleń można uzyskać uczestnicząc w małopolskim projekcie „Kierunek Kariera”, który realizuje Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. Szansę na otrzymanie dofinansowania w formie bonów otrzymają wszyscy uczestnicy projektu, którzy spotkają się z doradcą zawodowym i wraz z nim określą jakich szkoleń potrzebują.
 
Dyżury doradców zawodowych odbędą się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych
w Zakliczynie, w dniach 29.11.2017 r. i 19.12.2017 r., w godzinach od 14.00 do 17.00.

Informacja Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie.
Krzysztof Małek
 
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 6 z 139
facebook

youtube

nasza_szkola

projekt

mche

modernizacjaii

mistrzowie_w_zawodzie

erasmus+

mche

zakliczyn

dlaczego_lo

ewd

ewaluacja

projekt

edu

ted

stowarzyszenie edukacyjne szansa

podreczniki

warsztaty_szkolne

szczesliwy_numerek

mlodzimlodym

bez_barier