STYPENDIA PREZESA RADY MINISTRÓW 2017/2018
Wpisany przez krakowska   
Niedziela, 12 Listopad 2017 18:02
 


Z przyjemnością informujemy, że stypendystami Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2017/18 zostali m. in. uczniowie naszej szkoły. Natalia Pawłowska z Liceum Ogólnokształcącego oraz Katarzyna Matras z Technikum Zawodowego znalazły się wśród grona najlepszych uczniów szkół, którzy mieli szczególne osiągnięcia na polu naukowym, artystycznym oraz sportowym, ponadto wyróżniają się szerokimi zainteresowaniami i aktywnie uczestniczą w życiu szkoły.
Więcej…
 
WYJAZD NA ZAJĘCIA Z MATEMATYKI W RAMACH MCHE
Wpisany przez krakowska   
Środa, 08 Listopad 2017 21:50

 

W dniu 8 listopada 2017 roku 15 uczniów klasy 3 LO wraz z nauczycielami: Małgorzatą Makowiec i Małgorzatą Jaszczur wyjechało na zajęcia stacjonarne na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Wyjazd ten odbył się w ramach zajęć on-line z obszaru matematyka w ramach projektu „Z wiedzą start w życie II edycja”. Uczniowie poszerzyli swoje wiadomości na temat funkcji wielomianowych, dowiedzieli się jak w nietypowy sposób dowodzić tożsamości, jak wykorzystywać metodę porównywania współczynników.

Więcej…
 
NASI UCZNIOWIE ZACHWYCILI PUBLICZNOŚĆ I JURORÓW!
Wpisany przez krakowska   
Poniedziałek, 06 Listopad 2017 17:30
 

Miło mi poinformować, że Agnieszka Szczecina z klasy 3LO została laureatką Międzypowiatowego Turnieju Sztuki Recytatorskiej POSZUKIWANIA z wyróżnieniem, który odbył się 26 października 2017 r. Jest to olbrzymi i zarazem kolejny sukces naszej uczennicy! W Brzesku także wystąpiła nasza finalistka eliminacji powiatowych w kategorii poezji śpiewanej Wiktoria Ludwa z klasy 3LO i Paweł Kwiek z klasy 1TM (akompaniament na gitarze klasycznej). Znakomicie prezentowali twórczość Edwarda Stachury i Anny German.
Gratulujemy naszym utalentowanym uczniom!!!
mgr Maria Soska
 
GOOGLE CLASSROOM
Wpisany przez krakowska   
Niedziela, 05 Listopad 2017 18:22

W szkole jest wprowadzane Google Classroom

Więcej informacji tutaj
Nauczyciele będą mieli możliwość korzystania z  narzędzia Quizizz, które jest kompatybilne z Google Classroom, w celu przeprowadzania testów oraz powtarzania materiału.


mgr Izabela Bartkiewicz

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 8 z 139
facebook

youtube

nasza_szkola

projekt

mche

modernizacjaii

mistrzowie_w_zawodzie

erasmus+

mche

zakliczyn

dlaczego_lo

ewd

ewaluacja

projekt

edu

ted

stowarzyszenie edukacyjne szansa

podreczniki

warsztaty_szkolne

szczesliwy_numerek

mlodzimlodym

bez_barier