„SZKOŁA LUSŁAWICKA” ZNOWU W ZAKLICZYNIE
Wpisany przez krakowska   
Piątek, 02 Luty 2018 18:35
 

Tradycją stają się zimowe warsztaty dla uzdolnionej młodzieży organizowane przez Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci w Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach.  Zajęcia zwane Szkołą lusławicką są adresowane również do uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. J. Piłsudskiego w Zakliczynie. Dzięki nim możemy poszerzać swoją wiedzę i umiejętności pod okiem wybitnych dydaktyków reprezentujących takie uczelnie jak: Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Polska Akademia Nauk, Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. W tym roku zajęcia odbywały się przez dwa tygodnie od 16 do 26 stycznia 2018 r. i wzięli w nich udział uczniowie I, II, III kl. LO oraz I TTM i III TB.
Więcej…
 
INFORMACJE O PROJEKCIE "GOTUJ PO HISZPAŃSKU II"
Wpisany przez krakowska   
Czwartek, 01 Luty 2018 19:30

 

Projekt jest realizowany w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny i skierowany jest do osób od 18 - 35 roku życia, z pasją do gotowania, niepracujących, długotrwale bezrobotnych, zamieszkałych na terenie Małopolski.

Więcej…
 
OGŁOSZENIE
Wpisany przez krakowska   
Środa, 31 Styczeń 2018 21:44
 

W dniach 13-14.02.2018 r. (wtorek, środa) odbędzie się szkolenie barmańskie „Ja za barem”, które będzie prowadzone przez barmanów z grupy Alternative Bar. Projekt „Ja za barem” powstał z inicjatywy duetu Flair Brothers czyli jedynego w Polsce tandemu barmańskiego braci, Piotra i Andrzeja Kos, laureatów wielu konkursów w Polsce oraz uczestników programu Mam Talent.
 
Celem kursu jest poszerzenie świadomości związanej z pracą barmana, rozwój własnych umiejętności, jak również przedstawienie drogi, którą absolwent może obrać po ukończeniu edukacji szkolnej.
Więcej informacji i zapisy u Pani Agaty Bojdo –Miłkowskiej.

Youtube- film promujący szkolenie:
 
 
AKCJA CHARYTATYWNA
Wpisany przez krakowska   
Piątek, 26 Styczeń 2018 18:33
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 9 z 146
kierunki_ksztalcenia_18_19

dlaczego_lo

facebook

youtube

nasza_szkola

projekt

mche

modernizacjaii

mistrzowie_w_zawodzie

erasmus+

mche

ewd

ewaluacja

edu

ted

stowarzyszenie edukacyjne szansa

podreczniki

warsztaty_szkolne

szczesliwy_numerek

mlodzimlodym

bez_barier