PLAN LEKCJI
Wpisany przez krakowska   
Piątek, 03 Listopad 2017 13:45
Na stronie pojawił się plan lekcji,

który obowiązuje od 6 listopada 2017 roku.

 
ZAKLICZYN, JAKO MAŁA OJCZYZNA, JEST DLA NICH WAŻNY
Wpisany przez krakowska   
Wtorek, 31 Październik 2017 21:47
 

26.10.2017 r. w  ZSP w Zakliczynie odbył się konkurs  interdyscyplinarny  „Zakliczyn – moja mała ojczyzna” organizowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Zakliczynie i Burmistrza Miasta i Gminy Zakliczyn. Pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Zakliczyn oraz Posła do Parlamentu Europejskiego Edward Czesak, równocześnie fundatora głównej nagrody, jaką jest wyjazd do Brukseli  dla ucznia wraz z opiekunem.
Więcej…
 
„CZYTAM I STAJE SIĘ WOLNYM”
Wpisany przez krakowska   
Wtorek, 31 Październik 2017 21:31
 
W piątek 27 października uczestniczyliśmy w 21. Międzynarodowych Targach Książek. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji były słowa portugalskiego pisarza Fernando Pessoi „Czytam i staję się wolny”. Zwolenników czytania nie brakowało, co potwierdziły w tym dniu tłumy bibliofilów odwiedzających tegoroczną imprezę  i chociaż polskie statystyki czytelnictwa od lat są bezlitosne - jako naród generalnie nie czytamy, zarówno książek, jak i periodyków, to na przekór  matematycznej estymacji, od lat święto literatury pod Wawelem przyciąga tłumy odwiedzających.
Więcej…
 
„UPOLUJ SWOJĄ KSIĄŻKĘ”
Wpisany przez krakowska   
Poniedziałek, 30 Październik 2017 22:31
 

Czytanie książek  staje się modne. Również dzięki projektom, w których o walorach czytania i korzyściach wynikających z tego faktu przekonują znane osoby reprezentujące różne sfery życia. O tym jak ważne jest czytanie swoim pociechom mówią Anna i Robert Lewandowscy, włączając się w kampanię „Cała Polska czyta dzieciom” z hasłem „Kochamy, więc czytamy!”. Znana firma produkująca słodycze  umieściła na opakowaniach produktu hasło reklamowe: „Przerwa na wspólne czytanie” i oferuje potencjalnym nabywcom 50 000 książek do rodzinnego czytania oraz 250 000 egzemplarzy i pufy tym, którzy decydują się urządzić lokalną bibliotekę.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 9 z 139
facebook

youtube

nasza_szkola

projekt

mche

modernizacjaii

mistrzowie_w_zawodzie

erasmus+

mche

zakliczyn

dlaczego_lo

ewd

ewaluacja

projekt

edu

ted

stowarzyszenie edukacyjne szansa

podreczniki

warsztaty_szkolne

szczesliwy_numerek

mlodzimlodym

bez_barier