KOLEJNE WARSZTATY GASTRONOMICZNE PRZEDSZKOLAKÓW!!!
Wpisany przez krakowska   
Wtorek, 20 Czerwiec 2017 20:31
 PUBLICZNE PRZEDSZKOLA Z SIEMIECHOWA!
 

 
8 czerwca w Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zakliczynie odbyły się Warsztaty Gastronomiczne z udziałem przedszkolaków z dwóch przedszkoli z Siemiechowa. Punktualnie o 9 na Warsztatach Szkolnych w towarzystwie Pań opiekunek pojawiło się blisko 40 przedszkolaków. Bardzo gorąco, wyraźnie wzruszony, przywitał Je dyrektor ZSP Marian Sojat. Pan dyrektor szybko nawiązał kontakt z dziećmi, w swoim krótkim wprowadzeniu poinformował o programie warsztatów i zadaniach jakie stoją przed przedszkolakami, życzył wszystkim miłego pobytu w naszej szkole. Następnie dzieci ubrane w piękne fartuszki i czepki kucharskie, przystąpiły do zaplanowanych zajęć. Dzieci podzielono na dwie grupy. Pierwsza zajęła się wyrobem pizzy, grupa druga wypiekiem ciasteczek. Instruktarzu jak zrobić pyszną pizzę udzielił sam dyrektor Marian Sojat. Dzieci z zapałem przystąpiły do zajęć, widać było duże zaangażowanie w powierzone im zadania, a uśmiech na twarzach to dowód że sprawiało im to dużo radości  i przyjemności. W pracy pomagali, jednocześnie nadzorowali uczniowie 3 klasy Technikum Gastronomicznego, a także Kubuś Puchatek, Tygrysek i Zajączek.
W czasie zajęć, dało się zauważyć  szybko postępującą  integracje młodzieży naszej szkoły z przedszkolakami. Nawiązały się przyjaźnie które widać na zdjęciach z zajęć. Po ciężkiej pracy przyszła pora na przyjemność, dzieci degustowały wyroby które same wcześniej wyprodukowały. Jednocześnie organizatorzy przygotowali niespodziankę w postaci fontanny czekoladowej. Ciepła, płynna, belgijska czekolada wraz z owocami przypadła dzieciom do gustu.
Więcej…
 
WYMIANA POLSKO- NIEMIECKA!
Wpisany przez krakowska   
Poniedziałek, 19 Czerwiec 2017 20:25
 
 
W dniach od 06  do 13 czerwca 2017 roku mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole i rodzinach uczniów ze szkoły w Bad Segeberg w Niemczech. Był to niezwykle miły i ciekawy tydzień.    
 
Goście przyjechali do Zakliczyna z lotniska w Balicach we wtorkowe popołudnie. Pełni obaw i nieco zestresowani powitaliśmy naszych nowych przyjaciół. Na szczęście wszyscy okazali się bardzo sympatyczni i od razu nawiązaliśmy kontakt. Wieczorem tego dnia mieliśmy czas na wspólną rozmowę i zakwaterowanie kolegów z Niemiec w naszych domach.
Więcej…
 
LETNIE WARSZTATY PILNA INFORMACJA - LETNIE WARSZTATY!!!
Wpisany przez krakowska   
Piątek, 16 Czerwiec 2017 10:22
Grupa Montowania, czyli wykonawca warsztatów letnich MCHE prosi o wypełnienie przez zrekrutowanych uczniów załącznika.  Do dokumentów będzie potrzebna w oryginale, ale na chwilę obecną będziemy prosili o przesłanie skanu (zdjęcia). Jest to konieczne do opracowania i wprowadzenia baz danych poszczególnych grup – zarządzanie komunikacją.

W miarę możliwości, uczestnicy drukują załącznik i wypełniony doręczają do szkoły do środy 21 czerwca. W poniedziałek wersja papierowa do odbioru u Pani A. Olszańskiej. Proszę mieć przygotowane zdjęcia w wersji papierowej i elektronicznej.
 
mgr inż. Anna Olszańska
 
 
PRZEZ TRUDY DO GWIAZD
Wpisany przez krakowska   
Poniedziałek, 12 Czerwiec 2017 18:55

Wyróżnienie dla ZSP

za udział w X Regionalnym Konkursie

poświęconym wartościom głoszonym przez świętego Jana Pawła II

pt. Bądź Wielkim


W dniach 30-31 maja bieżącego roku w Dąbrowskim Domu Kultury odbył się uroczysty finał  X Regionalnego Konkursu  poświęconego  wartościom głoszonym przez świętego Jana Pawła II  pt. Bądź Wielkim przebiegającego pod hasłem: W drodze ku świętości… Papież-Pielgrzym. Pontyfikat Jana Pawła II w okresie 16.10.1998r. - 02.04.2005r. Celem  konkursu jest oddanie hołdu wybitnemu Polakowi św. Janowi Pawłowi II. Konkurs został zorganizowany przez  Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej i Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 9 z 129
facebook

youtube

nasza_szkola

projekt

mche

modernizacjaii

mistrzowie_w_zawodzie

erasmus+

mche

zakliczyn

ranking

dlaczego_lo

ewd

ewaluacja

projekt

edu

ted

stowarzyszenie edukacyjne szansa

podreczniki

warsztaty_szkolne

szczesliwy_numerek

mlodzimlodym

bez_barier