MARATON PODRÓŻNICZY
Wpisany przez krakowska   
Czwartek, 08 Czerwiec 2017 06:41

 

W  piątek  26 maja 2017 r.  po ostatnim dzwonku w tym dniu zebraliśmy się z koleżankami i kolegami z klas technikum obsługi turystycznej  w auli naszej szkoły, aby pod opieką pani Marioli Mężyk, pani Agaty Bojdo i pani Arlety Zwolińskiej udać się w podróż do… Maroka, Amazonii oraz Wietnamu i Kambodży.

Więcej…
 
W ZAKLICZYNIE WSZYSTKIE DZIECI NASZE SĄ … AKTYWNE!
Wpisany przez krakowska   
Wtorek, 30 Maj 2017 21:49

 

Wspólne odrabianie lekcji, bal karnawałowy, a nawet zajęcia z decoupage – to tylko część aktywności dla najmłodszych jakie organizowali stypendyści IKEA Family i Fundacji Świętego Mikołaja w ramach projektu „Wszystkie dzieci nasze są”. Odbiorcami projektu były dzieci uczęszczające na popołudniowe zajęcia w Placówce Wsparcia Dziennego w Filipowicach i Zakliczynie.

Więcej…
 
WYJAZD NASZEJ UCZENNICY DO BRUKSELI
Wpisany przez krakowska   
Wtorek, 30 Maj 2017 21:39

 

Uczennica klasy I LO Natalia Pawłowska została laureatkę Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy- „Unia Europejska- Wspólnota Państw i Obywateli”, który odbył się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Ryglicach w dniu 24 maja 2017r. Celem Konkursu było przybliżenie problematyki państw Unii Europejskiej, organów władz zarządzających Unią i roli obywatela mającego pośredni wpływ na jej obraz i funkcjonowanie. W nagrodę Natalia wyjeżdża w lipcu do siedziby Unii Europejskiej w Brukseli. Gratulujemy!

mgr Ewa Potępa

 
KOLEJNA „NOC MUZEÓW” ZA NAMI
Wpisany przez krakowska   
Poniedziałek, 29 Maj 2017 13:37
 
 
Wzorem lat ubiegłych w dniach od 18-21 maja 2017r. odbył się wyjazd na „Noc Muzeów”. W tym roku w trakcie 4 dni odwiedziliśmy stolicę Czech Pragę, Góry Stołowe oraz Wrocław. 18 maja zwiedziliśmy Pragę. Byliśmy w Katedrze św. Wita, na Zamku Hradczańskim, Moście Karola, w Złotej Uliczce, zobaczyliśmy również słynny staromiejski zegar astronomiczny Orłoj.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 10 z 129
facebook

youtube

nasza_szkola

projekt

mche

modernizacjaii

mistrzowie_w_zawodzie

erasmus+

mche

zakliczyn

ranking

dlaczego_lo

ewd

ewaluacja

projekt

edu

ted

stowarzyszenie edukacyjne szansa

podreczniki

warsztaty_szkolne

szczesliwy_numerek

mlodzimlodym

bez_barier