II MIĘDZYNARODOWE TARGI TURYSTYCZNE WORLD TRAVEL SHOW
Wpisany przez krakowska   
Niedziela, 29 Październik 2017 21:41
 

20 października 2017r. z kolegami i koleżankami z klas technikum obsługi turystycznej pod opieką pani Marioli Mężyk, pani Agaty Bojdo-Miłkowskiej i pana Mariusza Lasoty udałyśmy się do Nadarzyna koło Warszawy, gdzie w największym w tej części Europy - Centrum Targowo-Konferencyjnym Ptak Warsaw Expo- odbyły się II Międzynarodowe Targi Turystyczne World Travel Show.
Więcej…
 
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE
Wpisany przez krakowska   
Piątek, 27 Październik 2017 17:23
 

Od września w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zakliczynie trwa realizacja projektu „Przemoc to niemoc”. Celem projektu jest „podniesienie świadomości społecznej u mieszkańców gminy Zakliczyn na temat zjawiska przemocy w rodzinie.” Odbyło się już szkolenie dla rodziców podczas zebrania, konferencja z udziałem przedstawicieli instytucji zajmujących się pomocą. Uczniowie wszystkich klas uczestniczą  w zajęciach  prowadzonych przez pedagoga szkolnego Zwieńczeniem działań projektowych jest  gminny konkurs plastyczny związany z tematyką przemocy. Zachęcam uczniów do przygotowania prac konkursowych. Autorzy zwycięskich prac otrzymają nagrody rzeczowe. Poniżej dostępny regulamin.

mgr Joanna Dobrzańska
 
PARTNERSTWO Z JEDNOSTKĄ RATOWNICTWA CHEMICZNEGO
Wpisany przez krakowska   
Środa, 25 Październik 2017 18:44
Grupa uczniów naszej szkoły 24.10.2017 r. uczestniczyła w wyjazdowych zajęciach zorganizowanych przez Jednostkę Ratownictwa Chemicznego Sp. z o.o. działającą w strukturach Grupy Azoty Tarnów.


Więcej…
 
PODZIĘKOWANIE DLA PANA ANTONIEGO GÓRALA
Wpisany przez krakowska   
Środa, 25 Październik 2017 16:42
 

Zasoby biblioteki ZSP w Zakliczynie wzbogaciły się ostatnio o ciekawe pozycje książkowe w języku niemieckim. A wszystko za sprawą Pana Antoniego Górala – emerytowanego nauczyciela język rosyjskiego i niemieckiego, który ofiarował nam bardzo szeroki zbiór książek, wśród których znalazło się szereg atrakcyjnych publikacji do nauczania języka niemieckiego.

Serdecznie dziękujemy za wyróżnienie, jakim była dla nas darowizna, którą od Pana otrzymaliśmy. Jest nam bardzo miło, że zostaliśmy przez Pana zauważeni. Przekazane materiały z pewnością pozwolą uzyskać lepsze efekty nauczania, a tym samym posłużą podniesieniu jakości pracy szkoły.

„Es ist ein lobenswerter Brauch: Wer was Gutes bekommt, der bedankt sich auch.”
Wilhelm Busch (1832-1908)

Maria Soska bibliotekarz
Krzysztof Małek Dyrektor Szkoły
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 10 z 139
facebook

youtube

nasza_szkola

projekt

mche

modernizacjaii

mistrzowie_w_zawodzie

erasmus+

mche

zakliczyn

dlaczego_lo

ewd

ewaluacja

projekt

edu

ted

stowarzyszenie edukacyjne szansa

podreczniki

warsztaty_szkolne

szczesliwy_numerek

mlodzimlodym

bez_barier