ZAPRASZAMY NA SESJĘ NAUKOWĄ
Wpisany przez krakowska   
Wtorek, 08 Październik 2013 21:45
 
 
WYCIECZKA DO WARSZAWY
Wpisany przez krakowska   
Niedziela, 06 Październik 2013 11:34
 
 
Czwartek 24 września zaczął się dla nas - jak zwykle - wczesną pobudką, pakowaniem plecaków i marszem na przystanek. Jednak tym razem autobus, zamiast do szkoły, zawiózł nas prosto do… Warszawy. Nas, czyli uczniów klas III LOC i technikum gastronomicznego oraz przedstawicieli Młodzieżowej Rady Gminy z naszej szkoły wraz z gimnazjalistami z Paleśnicy i Zakliczyna. Mimo braku snu i długiej podróży humor dopisywał nam przez całą drogę.
Więcej…
 
MAMY NOWY SAMORZĄD!
Wpisany przez krakowska   
Piątek, 04 Październik 2013 22:14
 
 
W dniu 04 października 2013r. odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wybory były poprzedzone kampanią wyborczą, w trakcie której kandydaci prezentowali swoje programy. Wybory do Samorządu Uczniowskiego zostały przeprowadzone według ordynacji wyborczej, która została uchwalona przez Samorząd. Do przeprowadzenia wyborów powołano Szkolną Komisję Wyborczą w składzie:
Więcej…
 
GOŚCIE Z NIEMIEC W NASZEJ SZKOLE
Wpisany przez krakowska   
Czwartek, 03 Październik 2013 22:36
 
 
W dniach od 21 do 28 września nasza szkoła po raz kolejny gościła uczniów i nauczycieli z partnerskiej szkoły Stiftsgymnasium w Sindelfingen. W czasie tego wspólnego tygodnia uczniowie mogli się bliżej poznać, zawiązać przyjaźnie, doskonalić znajomość języków obcych oraz przedstawić gościom z Niemiec jak piękne są nasza okolica i nasz kraj. Wspólnie zwiedziliśmy Tarnów, Kopalnię Soli w Wieliczce, Kraków i Muzeum Fabryka Schindlera, wysłuchaliśmy koncertu w Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach. Uczniowie niemieccy brali udział w lekcjach swoich polskich koleżanek, z którymi potem wspólnie pracowali nad projektem Moja Szkoła Twoja Szkoła (Meine Schule Deine Schule). Dzięki niemu uczniowie dostrzegli podobieństwa i różnice między szkołami polską i niemiecką.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 Następna > Ostatnie >>

Strona 128 z 152
kierunki_ksztalcenia_18_19

dlaczego_lo

facebook

youtube

nasza_szkola

projekt

mche

modernizacjaii

mistrzowie_w_zawodzie

erasmus+

mche

ewd

ewaluacja

edu

ted

stowarzyszenie edukacyjne szansa

podreczniki

warsztaty_szkolne

szczesliwy_numerek

mlodzimlodym

bez_barier