NAUCZYCIEL ZSP W ZAKLICZYNIE W COMENIUSIE
Wpisany przez krakowska   
Piątek, 21 Grudzień 2012 11:37
 
W ramach programu Comenius „Mobilność szkolnej kadry edukacyjnej” nauczycielka języka niemieckiego Izabela Wróbel uczestniczyła w dwutygodniowym kursie metodyczno-językowym – „Auffrischungskurs für Deutschlehrer – Methoden und Sprache” w Niemczech (w dniach od 2 do 14 grudnia 2012 r.).

Na szkolenie zorganizowane przez szkołę językową HORIZONTE w Regensburgu (Bawaria) oprócz Polaków przybyli również nauczyciele z Czech, Hiszpanii i Szwecji. Uczestnicy kursu odświeżyli znajomość języka niemieckiego, poznali systemy szkolnictwa, sposoby nauczania w innych krajach, oraz poszerzyli wiedzę na temat nowoczesnych metod nauczania. Przebywanie na co dzień w międzynarodowej grupie pozwoliło im także poznać zwyczaje, kulturę i nawyki obcokrajowców oraz wymienić doświadczenia w pracy pedagogicznej.
Więcej…
 
STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW
Wpisany przez krakowska   
Czwartek, 20 Grudzień 2012 23:22
 
 
Dnia 12 grudnia 2012r. w Sali Lustrzanej Urzędu Miasta Tarnowa odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów dla najlepszych uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych z Tarnowa oraz powiatów tarnowskiego, brzeskiego i dąbrowskiego. W gronie najlepszych znalazły się uczennice naszej szkoły: Kinga Rzeszowska uczennica klasy II Liceum Ogólnokształcącego i Ewelina Kwiek uczennica klasy IV Technikum Hotelarskiego. Stypendia wręczyli: Małopolski Kurator Oświaty – pan Aleksander Palczewski oraz Zastępca Prezydenta Miasta Tarnowa  – pani Krystyna Latała. Uroczystość prowadziła pani Urszula Blicharz – dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Tarnowie.
Więcej…
 
MIKOŁAJKI 2012
Wpisany przez krakowska   
Sobota, 15 Grudzień 2012 16:03
 
 
6 grudnia to dla każdego dziecka czas radości i zabawy, dzień, w którym Mikołaj przynosi wymarzone prezenty. Niestety, nie wszyscy rodzice mogą sprostać dziecięcym marzeniom ponieważ znaleźli się w trudnej sytuacji materialnej. Członkowie Szkolnego Koła Caritas oraz Samorząd Uczniowski działający w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zakliczynie „wyszli” temu naprzeciw. Już po raz siódmy zorganizowali „Mikołajki” dla młodszego rodzeństwa uczniów naszej szkoły, których rodziny mają trudności finansowe.  Uroczystość ta co roku nam się rozrasta, w tamtym roku było 70 dzieci, w tym już 82- oraz  rodzice/opiekunowie. Był Mikołaj z prezentami, zabawy, konkursy, w których wszystkie dzieci otrzymywały nagrody. Wśród konkursów, które cieszyły się wielkim powodzeniem, można wymienić plastyczny, recytatorski, wokalny oraz wiele sportowych. Całą uroczystość oraz zabawy i konkursy prowadzili członkowie SKC.
Więcej…
 
NAJZDOLNIEJSI UCZNIOWIE ZSP ODEBRALI STYPENDIA POWIATU TARNOWSKIEGO
Wpisany przez krakowska   
Sobota, 08 Grudzień 2012 20:01
 
 
W dniu 06.12.2012 roku w sali obrad Starostwa Powiatowego w Tarnowie odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów Powiatu Tarnowskiego dla najzdolniejszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Do stypendium zakwalifikowali się uczniowie, którzy w roku szkolnym 2011/2012 wykazali się szczególnymi osiągnięciami w dziedzinie nauki, kultury, sztuki oraz sportu, zdobywając tytuł finalisty lub laureata w olimpiadach i konkursach; przedmiotowych, artystycznych lub sportowych co najmniej na szczeblu wojewódzkim lub /i uzyskali średnią ocen powyżej 5,0.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Następna > Ostatnie >>

Strona 145 z 155
rodo

kierunki_ksztalcenia_18_19

dlaczego_lo

facebook

youtube

wykaz_podrecznikow

nasza_szkola

mche

modernizacjaii

mistrzowie_w_zawodzie

erasmus+

mche

ewd

ewaluacja

edu

ted

stowarzyszenie edukacyjne szansa

warsztaty_szkolne

szczesliwy_numerek

mlodzimlodym

bez_barier