SUKCES W KONKURSIE INFORMATYCZNYM!!!
Wpisany przez krakowska   
Sobota, 10 Listopad 2012 14:36
 
 
W dniu 8 listopada 2012 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciężkowicach odbył się I Powiatowy Konkurs Informatyczny. W konkursie wzięli udział uczniowie z 4 szkół prowadzonych przez Powiat Tarnowski: z Ryglic, Tuchowa, Zakliczyna i Ciężkowic. Podczas finału konkursu uczniowie musieli wykazać się wiedzą i umiejętnościami z zakresu informatyki podczas 25 min. testu 30 zadań zamkniętych, a w drugiej części konkursu - praktycznym wykorzystaniem programu Excel do rozwiązania problemu – w czasie 50 min.
Naszą szkołę reprezentowało 3 uczniów: Grzegorz Kocik, Andrzej Krakowski i Mikołaj Żabiński. Konkurs wygrał Mikołaj Żabiński - uczeń Naszej Szkoły, natomiast drużynowo chłopcy zajęli drugie miejsce. Na konkursie obecni byli: p. Zofia Kuras - przedstawiciel Samorządowego Centrum Edukacji w Tarnowie, p. Karol Krawentek – przedstawiciel firmy Cyfronet z Krakowa oraz opiekunowie uczniów z wymienionych szkół.
Więcej…
 
WYCIECZKA DO TORUNIA BYŁA "THE BEST"!!!
Wpisany przez krakowska   
Piątek, 02 Listopad 2012 13:04
 
 
Dnia 22 października o godzinie 5:00 wyruszyliśmy w drogę. Podróż choć długa, przebiegła nam w miłej atmosferze. Po przybyciu na miejsce zakwaterowaliśmy się w hotelu Polonia, usytuowanym na Starówce. Po zakwaterowaniu wyruszyliśmy na zwiedzanie Torunia. Zobaczyliśmy Krzywą Wieżę, Dom Mikołaja Kopernika, Kamienice pod Gwiazdą, Ratusz Staromiejski oraz ruiny zamku krzyżackiego. Pierwszy dzień naszego pobytu zakończyliśmy w Forcie IV, gdzie zapoznaliśmy się z historią obiektu i zjedliśmy pyszną kolacje. Dodatkową atrakcją wieczoru była fascynująca gra w podchody. Ze względu na późną porę zabawa zawierała elementy grozy.

Drugiego dnia, po obfitym śniadaniu wyruszyliśmy na dalsze zwiedzanie miasta. Ciekawym punktem programu było Muzeum Żywego Piernika, gdzie uchylono nam rąbka tajemnicy o słynnej recepturze pieczenia prawdziwych toruńskich pierniczków. Uczestniczyliśmy także w warsztatach ich wypieku.
Więcej…
 
NABÓR WNIOSKÓW W RAMACH "MAŁOPOLSKIEGO PROGRAMU STYPENDIALNEGO”
Wpisany przez krakowska   
Poniedziałek, 29 Październik 2012 18:46
 
W dniach od 2 do 26 listopada 2012 r. w Małopolskim Centrum Przedsiębiorczości w Krakowie będą przyjmowane wnioski o przyznanie stypendium na rok szkolny 2012/2013 w ramach „Małopolskiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych” (Poddziałanie 9.1.3 PO KL), realizowanego przez Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości w imieniu Zarządu Województwa Małopolskiego. Szczegółowe informacje o projekcie znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.stypendia.mcp.malopolska.pl.
Więcej…
 
WYGRALIŚMY MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW „ORLIK” 2012!
Wpisany przez krakowska   
Czwartek, 25 Październik 2012 16:55
 
 
Duży sukces odniosła drużyna chłopców z naszej szkoły w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej, jakie zostały rozegrane 17 października na Orliku w Zakliczynie, gdzie wśród reprezentacji szkół ponadgimnazjalnych z powiatu tarnowskiego okazała się najlepsza. To mistrzostwo nie przyszło jednak łatwo.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 151 152 153 154 155 156 157 158 159 Następna > Ostatnie >>

Strona 152 z 159
rodo

kierunki_ksztalcenia_18_19

dlaczego_lo

facebook

youtube

wykaz_podrecznikow

nasza_szkola

mche

modernizacjaii

mistrzowie_w_zawodzie

erasmus+

mche

ewd

ewaluacja

edu

ted

stowarzyszenie edukacyjne szansa

warsztaty_szkolne

szczesliwy_numerek

mlodzimlodym

bez_barier