TRWA NABÓR WNIOSKÓW O STYPENDIUM NAUKOWE RADY POWIATU TARNOWSKIEGO
Wpisany przez krakowska   
Poniedziałek, 01 Październik 2012 20:13
 
Stypendium naukowe  może być przyznane uczniom spełniającym jeden z poniższych warunków:

- po pierwszym roku nauczania, osiągającym średnią ocen za poprzedni rok szkolny co najmniej 5,0 (dotyczy uczniów klas II, III, IV )
- w dziedzinie nauki – finalistom i laureatom olimpiad przedmiotowych oraz laureatom konkursów na szczeblu co najmniej wojewódzkim (dotyczy wszystkich klas)
- w dziedzinie kultury i sztuki – finalistom i laureatom konkursów artystycznych na szczeblu co najmniej wojewódzkim (dotyczy wszystkich klas)
- w dziedzinie sportu – medalistom zawodów co najmniej wojewódzkich oraz finalistom zawodów wyższego szczebla (dotyczy wszystkich klas)
Więcej…
 
68. ROCZNICA AKCJI „BURZA” I BOJU POD JAMNĄ BATALIONU „BARBARA” I 16. PUŁKU PIECHOTY ARMII KRAJOWEJ
Wpisany przez krakowska   
Czwartek, 27 Wrzesień 2012 16:15
 
 
W niedzielę 23 września uczniowie naszej szkoły z klas: I LOa i I LOb pod opieką mgr Danuty Skalskiej-Cygan uczestniczyli w uroczystości 68. rocznicy Akcji „Burza” i boju pod Jamną Batalionu „Barbara” 16. Pułku Piechoty Armii Krajowej.
Podczas części oficjalnej pod pomnikiem upamiętniającym poległych partyzantów i mieszkańców Jamnej, nastąpiły oficjalne wystąpienia przedstawicieli władz samorządowych, lokalnych oraz uczestników boju pod Jamną. Pod pomnikiem liczne delegacje organizacji kombatanckich, państwowych, samorządowych, Związku Harcerstwa Polskiego oraz szkół, złożyły wieńce i wiązanki. Część oficjalną zakończono musztrą paradną.
Więcej…
 
NAWIĄZALIŚMY KOLEJNĄ WSPÓŁPRACĘ ZE SZKOŁĄ PARTNERSKĄ W NIEMCZECH!
Wpisany przez krakowska   
Piątek, 21 Wrzesień 2012 16:13
 
 
W dniu 11 września 2012r. delegacja nauczycieli naszej szkoły na czele z p. Dyrektor – Anną Olszańską udała się z wizytą do szkoły w Niemczech – do miejscowości  Bad Segeberg. Bad Segeberg jest malowniczo położoną miejscowością znajdującą się 50 km od miasta Kiel – stolicy landu Schleswig Holstein. Bad Segeberg liczy 16000 mieszkańców.

W Bad Segeberg znajduje się 3 duże szkoły. Jedną z nich jest das Berufsbildungszentrum – Centrum Kształcenia Zawodowego, które mieliśmy okazję zobaczyć. Obecnie kształci się w niej 2500 uczniów i jest zatrudnionych 140 nauczycieli.
Więcej…
 
WRĘCZENIE STYPENDIÓW DLA UCZNIÓW ZSP W ZAKLICZYNIE
Wpisany przez krakowska   
Piątek, 14 Wrzesień 2012 15:51
 
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zakliczynie już po raz piąty wiąże się z wręczeniem stypendium dla zdolnych i ambitnych uczniów w ramach Programu Stypendialnego „INTEGRACJA”. Piata edycja programu realizowana jest przez SPON „BEZ BARIER” w Zakliczynie oraz  Fundację im. Stefana Batorego z Warszawy.

Stypendium będzie otrzymywać 34 uczniów Zespołu, którzy w minionym roku szkolnym osiągnęli wysokie wyniki w nauce, odnieśli sukcesy w konkursach przedmiotowych, artystycznych lub sportowych. Wśród stypendystów są uczniowie, którzy świetnie łączą naukę z aktywnością społeczną, podejmując  wolontariat m.in. na rzecz SPON „BEZ BARIER, Szkolnego Koła Caritas i innych organizacji.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 Następna > Ostatnie >>

Strona 158 z 162
rodo

kierunki_ksztalcenia_18_19

dlaczego_lo

facebook

youtube

wykaz_podrecznikow

nasza_szkola

mche

modernizacjaii

mistrzowie_w_zawodzie

erasmus+

mche

ewd

ewaluacja

edu

ted

stowarzyszenie edukacyjne szansa

warsztaty_szkolne

szczesliwy_numerek

mlodzimlodym

bez_barier