GIMNAZJALISTO!!!
Wpisany przez krakowska   
Poniedziałek, 14 Maj 2012 18:43

 Zapraszamy do logowania się w systemie malopolska.edu.com.pl.

 
POŻEGNANIE MATURZYSTÓW 2012
Wpisany przez krakowska   
Poniedziałek, 30 Kwiecień 2012 16:14
 
 
W piątek 27 kwietnia,  125 absolwentów klas trzecich i czwartych otrzymało  świadectwa ukończenia Liceum Ogólnokształcącego i Technikum, kończąc tym samym trzy i czteroletni rozdział swojego życia spędzony w murach naszej szkoły. Była to chwila podsumowania, a wraz z nią czas refleksji, wspomnień, podziękowań i dobrych życzeń. Uroczystemu wręczeniu świadectw ukończenia szkoły, listów gratulacyjnych dla rodziców oraz nagród towarzyszyło przemówienie Pani dyrektor Anny Olszańskiej.

Uczniowie otrzymali nagrody za wzorowe zachowanie, dobre i bardzo dobre wynik w nauce, osiągnięcia artystyczne, naukowe (konkursy, turnieje) na szczeblu szkolnym, powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim, aktywny udział w pracy społecznej na rzecz szkoły i środowiska lokalnego oraz za właściwą postawę moralną i kulturalną i bardzo dobrą frekwencję w zajęciach szkolnych.
Więcej…
 
ZSP W ZAKLICZYNIE – SZKOŁĄ NOWYCH TECHNOLOGII
Wpisany przez krakowska   
Sobota, 28 Kwiecień 2012 13:08
 
 
27 kwietnia 2012 roku 18 uczniów naszej szkoły (1LOA – 11, 2LOA – 5, 3TH – 1, 2TB - 1) uczestniczyło w szkoleniu w ramach projektu Szkoła Nowych Technologii (SNT). Podczas prelekcji z elementami warsztatów uczniowie zdobyli najnowszą wiedzę informatyczną i uzyskali dostęp do legalnego oprogramowania, w szczególności narzędzi developerskich.

W bardzo ciekawy i interesujący sposób warsztaty przeprowadził Pan Krzysztof Borowiak - Trener "Szkoły Nowych Technologii" Microsoft, Członek Grupy PUT.NET, Ruchu Projektantów Gier i Akademii Nauk Sztucznej Inteligencji na Wydziale Informatyki UAM w Poznaniu.

Program szkolenia obejmował: programowanie Windows Phone, HTML 5, Usługi Live i tworzenie stron internetowych. Uczniowie bardzo aktywnie uczestniczyli w warsztatach, wykazali się dużą znajomością tematyki warsztatów, co zauważył sam Trener SNT.
Więcej…
 
WYSTAWA "OSTATNI 3 MAJA"
Wpisany przez krakowska   
Poniedziałek, 23 Kwiecień 2012 21:33
 
 
<< Początek < Poprzednia 161 162 Następna > Ostatnie >>

Strona 162 z 162
rodo

kierunki_ksztalcenia_18_19

dlaczego_lo

facebook

youtube

wykaz_podrecznikow

nasza_szkola

mche

modernizacjaii

mistrzowie_w_zawodzie

erasmus+

mche

ewd

ewaluacja

edu

ted

stowarzyszenie edukacyjne szansa

warsztaty_szkolne

szczesliwy_numerek

mlodzimlodym

bez_barier