SUKCES UCZNIÓW TECHNIKUM W WOJEWÓDZKIM FINALE OGÓLNOPOLSKIEGO MŁODZIEŻOWEGO TURNIEJU MOTORYZACYJNEGO
Wpisany przez krakowska   
Wtorek, 05 Czerwiec 2018 18:27
 
 
W dniu 26 maja 2018r. uczniowie Bartłomiej Wypasek, Marek Styczeń i Patryk Nawalaniec wzięli udział w Wojewódzkim Finale Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego, który odbył się w Małopolskim Ośrodku Ruchu Drogowego w Krakowie. Jak już wcześniej wspominaliśmy na naszej stronie uczniowie rywalizowali w następujących konkurencjach: test z przepisów ruchu drogowego, test skrzyżowań, test z historii polskiej motoryzacji, jazda sprawnościowa samochodem z tzw. „talerzem Stewarda”, jazda sprawnościowa motorowerem po torze przeszkód, przygotowanie samochodu oraz motocykla do jazdy. Tym razem rywalizowało ze sobą dziesięć zespołów wyłonionych w turniejach powiatowych oraz miejskich. Nasza reprezentacja zajęła III miejsce zespołowo. GRATULUJEMY!
 
mgr inż. Stanisław Zawisza
 
Z KRONIKI SPORTOWEJ...
Wpisany przez krakowska   
Środa, 30 Maj 2018 20:48
Kolejne sukcesy naszych uczniówDo udanych mogą zaliczyć obecny rok szkolny nasi reprezentanci w tenisie stołowym i piłce koszykowej.  Jako pierwsi do rywalizacji przystąpili zawodnicy w tenisie stołowym. Początkowym etapem były Mistrzostwa Powiatu tarnowskiego w Tenisie Stołowym drużynowym dziewcząt i chłopców, które odbyły się 13 listopada 2017 na hali sportowej przy ZSOiZ w Ciężkowicach. Drużyna w składzie: Piotr Bardon 2LO, Dominik Szczepański 1TBG, Szymon Hełmecki 1TTM - spisała się bardzo dobrze., wygrywając wszystkie swoje pojedynki bez straty seta  i zajęła pierwsze miejsce w tych mistrzostwach nie pozostawiając kolegom z innych szkół żadnych złudzeń, kto jest najlepszy. Równie dobrze wypadły nasze dziewczęta w składzie: Monika Woźniak 4TG, Monika Śliwa 3C, Oliwia Musiał 2TTM, które po bardzo emocjonującej walce o mistrzostwo z koleżankami z LO w Tuchowie, musiały uznać wyższość rywalek, nieznacznie z nimi przegrywając i ostatecznie zajmując drugie miejsce w Powiecie.
Więcej…
 
FINAŁ MISTRZOSTW CZYTANIA W JĘZYKU ANGIELSKIM!
Wpisany przez krakowska   
Wtorek, 29 Maj 2018 16:44
 
Informujemy, że finał II Międzyszkolnych Mistrzostw Czytania w Języku Angielskim odbędzie się dn. 6 czerwca br o godz. 10:00 w auli szkolnej.  Uczestnicy konkursu, podobnie jak w czasie eliminacji, otrzymają krótki fragment powieści Sir Arthura Conan Doyle'a "The Adventures of Sherlock Holmes - A Case of Identity" w drodze losowania.
Więcej…
 
AKCJA CHARYTATYWNA
Wpisany przez krakowska   
Piątek, 25 Maj 2018 14:58
 
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 3 z 152
kierunki_ksztalcenia_18_19

dlaczego_lo

facebook

youtube

nasza_szkola

projekt

mche

modernizacjaii

mistrzowie_w_zawodzie

erasmus+

mche

ewd

ewaluacja

edu

ted

stowarzyszenie edukacyjne szansa

podreczniki

warsztaty_szkolne

szczesliwy_numerek

mlodzimlodym

bez_barier