POŻEGNANIE MATURZYSTÓW 2012
Wpisany przez krakowska   
 
 
W piątek 27 kwietnia,  125 absolwentów klas trzecich i czwartych otrzymało  świadectwa ukończenia Liceum Ogólnokształcącego i Technikum, kończąc tym samym trzy i czteroletni rozdział swojego życia spędzony w murach naszej szkoły. Była to chwila podsumowania, a wraz z nią czas refleksji, wspomnień, podziękowań i dobrych życzeń. Uroczystemu wręczeniu świadectw ukończenia szkoły, listów gratulacyjnych dla rodziców oraz nagród towarzyszyło przemówienie Pani dyrektor Anny Olszańskiej.

Uczniowie otrzymali nagrody za wzorowe zachowanie, dobre i bardzo dobre wynik w nauce, osiągnięcia artystyczne, naukowe (konkursy, turnieje) na szczeblu szkolnym, powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim, aktywny udział w pracy społecznej na rzecz szkoły i środowiska lokalnego oraz za właściwą postawę moralną i kulturalną i bardzo dobrą frekwencję w zajęciach szkolnych.

Nagrodzeni uczniowie:

Klasa III LO/ a wychowawca: mgr Mirosław Śledź
1. Krzysztof Kieroński
2. Paweł Kusiak
3. Łukasz Pajor
4. Arkadiusz Nosek
5. Natalia Nosek

Klasa III LO/ b wychowawca: mgr Anna Wypasek-Sledź
1. Karolina Mielec
2. Katarzyna Martyka
3. Katarzyna Łopatka
4. Klaudia Pilarska
5. Karolina Szczepaniak
6. Zuzanna Ząber
7. Patrycja Nosek

Klasa IV TGM wychowawca mgr Marta Kwaśniewska-Kobylarczyk
1. Katarzyna Barczyk
2. Karolina Galas
3. Renata Gniadek
4. Katarzyna Hołda
5. Justyna Koczwara
6. Patrycja Kucharczyk
7. Aneta Legutki
8. Marcin Ludwa
9. Agnieszka Łyczko
10. Mateusz Malik
11. Sabina Marecki
12. Szymon Nędza
13. Mateusz Panek
14. Mariusz Szarota
15. Żaneta Żurek
16. Robert Martyka
17. Bartosz Borek
18. Krzysztof Zachara

Klasa IV TH: wychowawca mgr Barbara Lasota
1. Joanna Żegleń
2. Aneta Cepiga
3. Arkadiusz Kozub
4. Agnieszaka Dulęba
5. Paulina Nosek
6. Grzegorz Flakowicz

Klasa IV TB wychowawca: mgr Stanisława Grzesicka
1. Paweł Gajec
2. Krzysztof Kieroński
3. Dariusz Kras
4. Dariusz Legutko
5. Grzegorz Pękała
6. Mariusz Szeloński

Koleżanki i koledzy z klasy II LO/a i II LO/b pod opieką Pani Małgorzaty Jaszczur i Pani Anety Szczepaniak pożegnali swoich starszych kolegów przygotowując część artystyczną  oraz wręczyli im pamiątkowe gadżety. I tak, murarze otrzymali  – packi do wygładzania ścian. Humaniści otrzymali „solidne” opracowania lektur. Mechanicy wyposażeni zostali w płaskie klucze – oby nie otwierali nimi drzwi. Technicy od gotowania otrzymali trzepaczki do ubijania – zapewne sprawdzą się przy bardziej wyszukanych potrawach. Hotelarzy zaopatrzono w ołówki i karteczki samoprzylepne do przekazywania wiadomości – w tym zawodzie rzetelna informacja, dryg i talent to podstawa.  Wielu uczniom towarzyszył uśmiech i wzruszenie,  żegnali się ze swoimi koleżankami, kolegami, wychowawcami i nauczycielami. Wszak przez kilka lat mury szkoły były dla nich drugim domem. To tutaj rodziły się przyjaźnie. To tutaj – to co było obce i nieznane stawało się zrozumiałe, przyjazne i bliskie.  
Żegnając Was, wyruszających w trudne, dorosłe życie, w imieniu Nauczycieli, wszystkich Pracowników Szkoły życzymy wam  w miarę prostych życiowych dróg, wielu planów i marzeń, dobrych pomysłów na ich realizację oraz wielu przyjaciół pomagających w ich spełnianiu.
 
mgr Maria Soska