GREEN DAY W ZSP!

Opublikowano: poniedziałek, 20 marzec 2023

b_250_0_16777215_0_0_images_krakowska.u_Aktualnosci_2022_2023_green_day_01.jpgDnia 17 marca (w piątek) mieliśmy okazję zorganizować akcję „ Green Day” w naszej Szkole! W ramach akcji uczniowie klasy 4ttg przygotowali zdrowe i naładowane witaminami zielone koktajle raz zielone galaretki.

Nie zabrakło również pysznych muffinek, oczywiście z zielonym akcentem. Uczniowie mieli okazję spróbować zdrowych przekąsek oraz napisać motywujące sentencje na koniczynkach, tworząc „Drzewko Nadziei ZSP”, przy towarzyszącej wszystkim na korytarzu tradycyjnej irlandzkiej muzyce. Tym razem uczniowie całej Szkoły również wykazali się wielką kreatywnością i zaangażowaniem, przebierając się w zielone ubrania.

Całą akcję zakończyliśmy wspólnymi zielonymi zdjęciami.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się a tę akcję ubierając kolor zielony oraz tym, którzy wsparli zbiórkę pieniędzy w ramach Szkolnego Koła Caritas na ofiary trzęsienia ziemi w Syrii i Turcji.

Mamy nadzieję, że ten zielony-słoneczny dzień przyniósł nam trochę pozytywnej energii oraz nadziei na nadchodzącą wiosnę. Serdecznie dziękujemy! (AF-K)

Organizatorzy:

klasa 4ttg wraz z wychowawcą Agnieszką Fior-Krakowiak, pani Magdalena Michalik,