ZAKOŃCZENIE ZAJĘĆ Z MATEMATYKI W RAMACH PROJEKTU „MÓJ ROZWÓJ – MOJA PRZYSZŁOŚĆ II”

Opublikowano: wtorek, 04 kwiecień 2023

b_250_0_16777215_0_0_images_krakowska.u_Aktualnosci_2022_2023_zakonczenie_projektu_matematyka_07.jpgUczniowie klasy 4LO zakończyli udział w dodatkowych zajęciach z matematyki w ramach projektu „Mój rozwój – moja przyszłość II”. Zajęcia prowadzone były w dwóch grupach. W jednej uczniowie przygotowywali się do matury na poziomie podstawowym, w drugiej na poziomie rozszerzonym.

Wykorzystując sprzęt zakupiony w ramach tego projektu: laptopy, tablice interaktywne, kalkulatory naukowe i inne pomoce dydaktyczne uczniowie ćwiczyli wszystkie typy zadań, jakie mogą pojawić się w arkuszu egzaminacyjnym. Rozwiązywali zarówno zadania zamknięte : jednokrotnego i wielokrotnego wyboru, zadania typu prawda – fałsz oraz zadania na dobieranie, jak i zadania otwarte: zadania z luką oraz krótkiej i rozszerzonej odpowiedzi. Doskonalili różne strategie rozwiązywania tych zadań i zapoznawali się ze sposobem ich oceniania.

Czas przeznaczony na udział w tym projekcie z pewnością zaowocuje na czekającym ich już w maju egzaminie. Życzymy powodzenia!!! (MJ)

zakonczenie_projektu_matematyka  zakonczenie_projektu_matematyka  zakonczenie_projektu_matematyka  zakonczenie_projektu_matematyka
 zakonczenie_projektu_matematyka  zakonczenie_projektu_matematyka