UCZNIOWIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W ZAKLICZYNIE LAUREATAMI POWIATOWEGO KONKURSU Z WIEDZY PRAWNEJ

Opublikowano: czwartek, 18 maj 2023

b_250_0_16777215_0_0_images_krakowska.u_Aktualnosci_2022_2023_konkurs_z_wiedzy_prawnej.jpg18 maja 2023 r. w Starostwie Powiatowym w Tarnowie odbył się Konkurs z Wiedzy Prawnej Powiatu Tarnowskiego. Czołowe miejsca w tej rywalizacji zajęli uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Zakliczynie. Zwyciężył Dawid Kusiak z klasy II LO, drugie miejsce zajęła Gabriela Kijowska z klasy I LO.

Na czwartej pozycji uplasowała się Emilia Kwiek (kl. II LO), a na piątej Julia Hekłowska (kl. I LO). Uczestników przygotowywał Pan Daniel Tabiś. Zadania konkursowe miały zróżnicowany charakter i dotyczyły szeroko pojętej wiedzy o prawie. Konkurs zorganizowany został przez Fundację Pasieka pod honorowym patronatem Starosty Tarnowskiego - Pana Romana Łucarza. (DT)

Więcej informacji na:

FB Starostwa Powiatowego w Tarnowie