planlekcji4

  • slide_1n
  • slide_7n
  • slide_2n
  • slide_6n
  • slide_4n
  • slide_3n
  • slide_5n

MAŁE KROKI KU WIĘKSZEJ OCHRONIE ŚRODOWISKA – Akcja Nakrętka w ramach projektu „Bądź EKO V”

Opublikowano: poniedziałek, 29 maj 2023

b_250_0_16777215_00_images_krakowska.u_Aktualnosci_2022_2023_akcja_nakretka_000.jpgUczniowie ZSP w Zakliczynie podjęli inicjatywę zbiórki plastikowych nakrętek w ramach projektu „Bądź EKO – kształtowanie postaw proekologicznych wśród uczniów V” – współfinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie i Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Akcja okazała się ogromnym sukcesem i ciekawą inicjatywą.

Przygotowane pojemniki zostały wypełnione ogromną ilością plastikowych, kolorowych nakrętek, co świadczy o wielkim zaangażowaniu uczniów. Przeprowadzona akcja przyniosła wiele korzyści, między innymi: uczniowie zdobyli wiedzę na temat szkodliwości plastiku i jego wpływu na nasze środowisko. Ponadto przeprowadzona zbiórka przyczyniła się do redukcji ilości plastiku trafiającego na wysypiska śmieci. Podjęte działanie ma również wymiar społeczny. Zebrane plastikowe nakrętki będą przekazane na cel charytatywny, a zebrane środki zostaną przeznaczone na wsparcie osób w potrzebie.

Ta część projektu pozwala młodzieży zrozumieć, że ich działania mogą mieć pozytywny wpływ nie tylko na środowisko, ale także na ludzi wokół nich.  Dzięki takim inicjatywom możemy stworzyć lepszą przyszłość dla naszej planety. (WN)

akcja_nakretka akcja_nakretka akcja_nakretka akcja_nakretka
akcja_nakretka akcja_nakretka akcja_nakretka akcja_nakretka

Filmy promujące

{nomultithumb}  {nomultithumb}
{nomultithumb}  {nomultithumb}

Nasze dane

Zespół Szkół Ponadpodstawowych
im. Józefa Piłsudskiego
w Zakliczynie

32-840 Zakliczyn, ul. Grabina 57

telefon/fax: (014) 66 53 409

http://www.zsp-zakliczyn.pl

e-mail: zsz-zakliczyn@wp.pl

Polityka prywatności

 epuap1

bip1

Gdzie jesteśmy?