planlekcji4

 • slide_1n
 • slide_7n
 • slide_2n
 • slide_6n
 • slide_4n
 • slide_3n
 • slide_5n

WYCIECZKA ZAWODOZNAWCZA - MAŁOPOLSKI MODELOWY DOM PASYWNY

Opublikowano: środa, 07 czerwiec 2023

b_250_0_16777215_00_images_krakowska.u_Aktualnosci_2022_2023_malopolski_modelowy_dom_pasywny_08.jpgDnia 6 czerwca klasa 2tb brała udział w wyjeździe do domu pasywnego w Janowicach. Uczniowie wysłuchali wykładu  na temat nowoczesnych rozwiązań budowy energooszczędnych i samowystarczalnych domów.

Domy pasywne stanowią ważny krok w kierunku oszczędności energii i ochrony środowiska, ich popularność wzrasta z każdym rokiem. Wycieczka ta miała na celu poszerzenia wiedzy naszych uczniów na temat nowoczesnego budownictwa, którą na pewno wykorzystają w swoim zawodzie.

 malopolski_modelowy_dom_pasywny malopolski_modelowy_dom_pasywny malopolski_modelowy_dom_pasywny malopolski_modelowy_dom_pasywny
 malopolski_modelowy_dom_pasywny malopolski_modelowy_dom_pasywny malopolski_modelowy_dom_pasywny malopolski_modelowy_dom_pasywny

 

Filmy promujące

{nomultithumb}  {nomultithumb}
{nomultithumb}  {nomultithumb}

Nasze dane

Zespół Szkół Ponadpodstawowych
im. Józefa Piłsudskiego
w Zakliczynie

32-840 Zakliczyn, ul. Grabina 57

telefon/fax: (014) 66 53 409

http://www.zsp-zakliczyn.pl

e-mail: zsz-zakliczyn@wp.pl

Polityka prywatności

 epuap1

bip1

Gdzie jesteśmy?