KONKURSY EKOLOGICZNE W RAMACH PROJEKTU „BĄDŹ EKO V”

Opublikowano: czwartek, 21 wrzesień 2023

Jednym z działań w ramach :Kampanii informacyjno – promocyjnej Bądź EKO” w ramach projektu „Bądź EKO – kształtowanie postaw proekologicznych wśród uczniów V" w ramach Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej współfinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w: ZSP Żabno, ZSP Ryglice, CKZiU Tuchów, LO Tuchów, ZSP Zakliczyn, ZSOiZ Gromnik, ZSOiZ Ciężkowice, ZSLiT Wojnicz, SOSW w Wierzchosławicach-Dwudniakach są konkursy:

• Konkurs fotograficzny „Najpiękniejszy Krajobraz Powiatu Tarnowskiego” w roku szkolnym 2023/2024

• Konkurs GRA planszowa wielkoformatowa z pytaniami o tematyce ekologicznej, przyrodniczej

• Konkurs „TEST EKOLogiczny”

Dla najlepszych uczniów biorących udział w konkursach przewiduje się nagrody. W konkursach przewidziane są nagrody o charakterze edukacyjnym/ ekologicznym. Nagrodzone zostaną: I, II i III miejsce oraz jury przyzna po 2 wyróżnienia w ramach każdego konkursu. (WN)

Regulamin Konkursu fotograficznego

Regulamin Konkursu TEST EKOLogiczny