DZIĘKUJEMY ZA NOMINACJĘ DO NAGRODY!

Opublikowano: piątek, 27 październik 2023

b_250_0_16777215_0_0_images_krakowska.u_Aktualnosci_2023_2024_nominacja_do_nagrody_GK_szkola.jpgDrodzy Uczniowie, Rodzice i Sympatycy naszej szkoły. Jest nam niezwykle miło poinformować, że po raz kolejny Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Józefa Piłsudskiego w Zakliczynie został nominowany w ramach Plebiscytu Edukacyjnego, organizowanego przez „Gazetę Krakowską” i „Dziennik Polski”, do nagrody Szkoły Roku dla placówki edukacyjnej przyjaznej uczniom i ich rodzicom.

Tę nominację traktujemy jako wielkie wyróżnienie. To bardzo miłe, że dostrzegli Państwo nasze wysiłki, starania i ich efekty. Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które tak nas widzą.

W tym samym plebiscycie, nominację do nagrody dla najbardziej cenionych i lubianych nauczycieli otrzymali:  pani Katarzyna Papuga i pani Agnieszka Fior-Krakowiak – uczące języka angielskiego oraz pan Daniel Tabiś – nauczyciel geografii i wiedzy o społeczeństwie. Serdecznie gratulujemy!

Głosowanie w plebiscycie trwa. Jeżeli podzielacie Państwo tę opinię i chcielibyście zagłosować na nominacje, możecie tego dokonać  w serwisie internetowym pod adresem www.gazetakrakowska.pl/nauczyciel.

nominacja_do_nagrody_GK nominacja_do_nagrody_GK nominacja_do_nagrody_GK nominacja_do_nagrody_GK
nominacja_do_nagrody_GK