MIĘDZYNARODOWE TARGI TURYSTYCZNE TT WARSAW 2023

Opublikowano: piątek, 08 grudzień 2023

Międzynarodowe Targi TurystyczneW dniach 24-25 listopada 2023 r. uczniowie naszej szkoły, pod opieką nauczycieli pani Agaty Bojdo - Miłkowskiej, pani  Marioli Mężyk oraz pana Mariusza Lasoty udali się na wycieczkę do Warszawy.

W pierwszym dniu zwiedzali najważniejsze walory turystyczne stolicy, natomiast w dniu drugim pojechali do Nadarzyna koło Warszawy, gdzie w największym w tej części Europy - Centrum Targowo-Konferencyjnym Ptak Warsaw Expo- odbyły się 29 Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw.  Jest to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń branży turystycznej w Europie. W ciągu trzech dni, czołowe firmy z Polski i zagranicy prezentują szeroką ofertę produktów i usług. Udział w targach był  wyjątkową okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami na rynku turystycznym.

(MM)

Międzynarodowe Targi Turystyczne  Międzynarodowe Targi Turystyczne  Międzynarodowe Targi Turystyczne  Międzynarodowe Targi Turystyczne