XXXVII OLIMPIADA WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI BUDOWLANYCH

Opublikowano: wtorek, 05 marzec 2024

000W dniu 2 marca Aleksandra Cudek, Michał Krzyżak i Michał Pater uczestniczyli w etapie okręgowym XXXVII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Z uwagi na etapowość konkursu uczniowie o ponadprzeciętnej wiedzy zostali najpierw wyłonieni w ramach etapu szkolnego.

Następnie uczniowie udali się do Rzeszowa jako jednego z 12 okręgów w całej Polsce na etap okręgowy olimpiady. Test składał się z dwóch części i wymagał od uczniów wykazania się wiedzą z zakresu teoretycznego, znajomością technologii wykonania robót budowlanych, sprawdzał umiejętność planowania i organizacji budowy oraz umiejętność logicznego myślenia. Z niecierpliwością czekamy na oficjalne wyniki jakie uzyskali reprezentanci naszej szkoły, jednak już dzisiaj gratulujemy im wiedzy i dziękujemy, że godnie reprezentują Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zakliczynie.

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych  Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych  Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych  Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych
 Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych