KOLEJNY SUKCES NASZEGO UCZNIA W XXXVII OLIMPIADZIE WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI BUDOWLANYCH

Opublikowano: poniedziałek, 25 marzec 2024

olimpiada_etap_centralnyDnia 2 marca odbyły się zawody okręgowe XXXVII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie Aleksandra Cudek – 4TB, Michał Pater – 2TB, Michał Krzyżak – 5TB, którzy uzyskali największą ilość punków na I etapie (etapie szkolnym). W Polsce jest 12 okręgów, a w okręgu rzeszowskim, w którym startowali uczniowie naszej szkoły brało udział 69 uczestników z różnych szkół. Michał Krzyżak zakwalifikował się do etapu centralnego, który odbędzie się w dniach 10-12 kwietnia 2024 r.

Gratulujemy sukcesów całej drużynie, a Michałowi  życzymy dalszych sukcesów w zawodach centralnych.

Olimpiada budowlana etap centralny  Olimpiada budowlana etap centralny  Olimpiada budowlana etap centralny