EGZAMINY ZAWODOWE – SUKCES NASZYCH UCZNIÓW!
Wpisany przez krakowska   
 
W sesji wiosennej 2018 uczniowie naszej szkoły przystąpili do egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie. Wszystkie egzaminy, teoretyczne jak i praktyczne, miały miejsce w budynkach naszej szkoły.
 

Z przyjemnością informujemy, że dla zdecydowanej większości zdających, egzaminy zakończyły się powodzeniem. 157 uczniów mogło cieszyć się z odbioru świadectw Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej z kwalifikacji:

- Planowanie i realizacja imprez i usług turystycznych (T.13);
- Prowadzenie informacji turystycznej oraz sprzedaż usług turystycznych (T.14);
- Wykonywanie robót murarskich i tynkarskich (B.18);
- Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych (M.18);
- Organizacja żywienia i usług gastronomicznych (T.15);
- Obsługa gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie (T.12);
- Użytkowanie pojazdów, maszyn,  urządzeń i narzędzi… (M.01).

SERDECZNIE GRATULUJEMY!
mgr inż. Jacek Świderski