KONKURS "NAJLEPSZY MATEMATYK SZKOŁY" - ROZSTRZYGNIĘTY!!!!
Wpisany przez krakowska   
 
 
W dniu 16 kwietnia 2018 roku odbył się po raz kolejny w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zakliczynie konkurs „Najlepszy matematyk szkoły”. Wzięli w nim udział uczniowie zarówno klas pierwszych, drugich,  trzecich i czwartych uczęszczających do naszej szkoły.
Zmierzyli się oni z zadaniami zamkniętymi oraz otwartymi obejmującymi materiał z matematyki z poziomu podstawowego i rozszerzonego. Treść zadań dla uczniów poszczególnych klas dostosowana była do materiału, który zrealizowali oni na lekcjach matematyki w swojej dotychczasowej nauce w technikum i liceum.

Najlepsze wyniki osiągnęli:
I miejsce:    Bartosz Łątka – klasa IV TB
II miejsce:   Justyna Krzyżak– klasa I LOA
III miejsce:  Krystian Tokarz – klasa III TB


Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim odważnym, którzy zdecydowali się wziąć udział w tym konkursie.

 mgr Małgorzata Makowiec