ZAKLICZYN – 460 LAT LOKACJI
Wpisany przez krakowska   
 
 
W dniu 06 kwietnia 2018 r. odbyła się sesja naukowa „Zakliczyn 1558-2018. w czterysta sześćdziesiątą rocznicę lokacji” organizowana przez ZSP w Zakliczynie we współpracy z Burmistrzem Miasta i Gminy Zakliczyn, Instytutem Nauk Historycznych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach.
 
Serdecznie dziękujemy prelegentom za włączenie się w projekt i zaprezentowanie ciekawych informacji na temat naszego regionu. Wszyscy mówcy występowali „pro publico bono”. Równocześnie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację przedsięwzięcia, szczególnie: Danucie Skalskiej Cygan, Ewie Potępie, Marcie Kwaśniewskiej-Kobylarczyk, Tomaszowi Owcy, Elżbiecie Skrobisz, Agacie Bojdo.
 
Poniżej zamieszamy linki do relacji z sesji, oraz list pana Dawida Chrobaka, za który serdecznie dziękujemy.

List pana Dawida Chrobaka Burmistrza Miasta i Gminy Zakliczyn

http://www.zakliczyninfo.pl

 

 

https://tarnowska.tv/

Krzysztof Małek