FINAŁ MISTRZOSTW CZYTANIA W JĘZYKU ANGIELSKIM!
Wpisany przez krakowska   
 
Informujemy, że finał II Międzyszkolnych Mistrzostw Czytania w Języku Angielskim odbędzie się dn. 6 czerwca br o godz. 10:00 w auli szkolnej.  Uczestnicy konkursu, podobnie jak w czasie eliminacji, otrzymają krótki fragment powieści Sir Arthura Conan Doyle'a "The Adventures of Sherlock Holmes - A Case of Identity" w drodze losowania.
 
W jury, oprócz, nauczycieli naszej szkoły, zasiądzie jeden z nauczycieli goszczących u nas wraz ze swoimi uczniami zakwalifikowanymi do finału Mistrzostw Międzygimnazjalnych oraz znany z pierwszej edycji konkursu p. Roy Jones, który dodatkowo poczęstuje nas porcją doskonale przyrządzonego...... angielskiego! W załączeniu obszerny fragment utworu.
 
Trzymamy za Was mocno kciuki i życzymy zgarnięcia najlepszych nagród :)
 
ZAPRASZAMY!
A. Zwolińska & K. Papuga