SUKCES UCZNIÓW TECHNIKUM W WOJEWÓDZKIM FINALE OGÓLNOPOLSKIEGO MŁODZIEŻOWEGO TURNIEJU MOTORYZACYJNEGO
Wpisany przez krakowska   
 
 
W dniu 26 maja 2018r. uczniowie Bartłomiej Wypasek, Marek Styczeń i Patryk Nawalaniec wzięli udział w Wojewódzkim Finale Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego, który odbył się w Małopolskim Ośrodku Ruchu Drogowego w Krakowie. Jak już wcześniej wspominaliśmy na naszej stronie uczniowie rywalizowali w następujących konkurencjach: test z przepisów ruchu drogowego, test skrzyżowań, test z historii polskiej motoryzacji, jazda sprawnościowa samochodem z tzw. „talerzem Stewarda”, jazda sprawnościowa motorowerem po torze przeszkód, przygotowanie samochodu oraz motocykla do jazdy. Tym razem rywalizowało ze sobą dziesięć zespołów wyłonionych w turniejach powiatowych oraz miejskich. Nasza reprezentacja zajęła III miejsce zespołowo. GRATULUJEMY!
 
mgr inż. Stanisław Zawisza