KOLEJNY SUKCES W KONKURSIE EUROPEJSKIM!
Wpisany przez krakowska   

 

Z przyjemnością chciałabym poinformować, że ucz. kl. 1 TBG - Mateusz Budzyn został laureatem konkursu europejskiego „Europa in der Schule”. Nasza szkoła po raz trzeci odniosła sukces w konkursie plastycznym, który skierowany jest do uczniów wszystkich typów szkół. To już 65 edycja konkursu, który ma na celu propagowanie integracji europejskiej. Organizatorzy konkursu ufundowali laureatom tygodniowy pobyt w Niemczech w dn.02.09.- 08.09.2018r. w Bad Marienberg. Młodzież z kilku krajów UE będzie uczestniczyć w warsztatach pod hasłem: „ Cool culture - sharing heritage”, zwiedzać ten region Niemiec i doskonalić swoje umiejętności językowe.  

Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się na początku nowego roku szkol. Nagrody zostaną wręczone przez przewodniczącego jury – p.Manfreda Däuwel.

Serdecznie gratuluję i zapraszam w nowym roku szkolnym do udziału w następnej edycji konkursu.

mgr Sylwia Brach